reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

maniulka wspolczuje....ja wlasnie probuje wyleczyc sie z okropnego kaszlu..raz udalo mi sie wyleczyc szybko szybka iterwencja czosnkmu i cebuli....synek juz dawno wyzdrowial...wkurzylam sie wczoraj i wzielam mucosolvan podobo mozna brac gin jednej z forumek pozwolil....

jak bylam w ciazy w Hubciem tylko raz zlapalo mnie zapalonko krtani pom wypiciu zimego napoju w lecie...ale samo p[rzeszlo.... a teraz juz 3 moje przeziebienie...masakra....



zazdroszcze tym co juz zanaja plec ...ja musze czekac do 22 tygodnia czyli do nastepego USG, przeczucia nie mam chociaz myslalam ze bedzie dziewczynka , ale teraz juz sie ie astawiam bo moze byc tak samo chlopiec ....

spokojego dnia marcoweczki
 
reklama
ja dopiero wstałam, maleństwo musiało mnie na nogi postawić :-D Dostałam takiego kopa,że szok!
Niebawem wybieram się na mały spacerek, pogoda taka piękna.

Cały czas zastanawiam się co do mojego lekarza, dziewczyny, Wy chodzicie tylko do jednego czy byłyście dla porównania jeszcze u innego? Trochę boję się czy on na pewno jest dobry? Już 20 tydzień więc trochę późno by zmienić a poza tym to nawet nie wiem na którego...



anita&maciek - gratuluję córeczki, u mnie też jest podobnie, jest mi w zasadzie wszystko jdno ale cos mi mówi,że będzie syn. Aczkolwiek coraz bardziej zaczynam w to wątpić :)
 
Ostatnia edycja:
ja dopiero wstałam, maleństwo musiało mnie na nogi postawić :-D Dostałam takiego kopa,że szok!
Niebawem wybieram się na mały spacerek, pogoda taka piękna.

Cały czas zastanawiam się co do mojego lekarza, dziewczyny, Wy chodzicie tylko do jednego czy byłyście dla porównania jeszcze u innego? Trochę boję się czy on na pewno jest dobry? Już 20 tydzień więc trochę późno by zmienić a poza tym to nawet nie wiem na którego...

ja na poczatku ciazy bylam u innnegi niz te teraz....ale wiem z doswiadczenia ze nigdy nie jest zapozno na zmiane lekarza...mnie zmuszala sytuacja zmiay miejsca zamieszkania...ciaze potwierdzila Pani gin z Wawy, prowadzil mnie pozniej do 7 miesiaca gin moj stary, a od 8 miesiaca nowy w nowym miejscu zamieszkania....kazdy z nich byl dobrym specjalista wiec nie moge narzekac....
teraz pomimo ze na poczatku nie zrobil na mnie najlepszego wrazenia gin w nowym miejscu zamieszkaia nadal chofdze do iego bo jest specjalista w tym co robi poza tym przy dalszym poznaniu okazal sie super facetem....


kazdy gin jest inny .....
 
Ojj kobietki tak wam zazdroszczę że większość z was zna już płeć!! ojej jeszcze u mnie aż 4 tygodnie!! Mąż mówił że pytal sie Pani i niby po połowie ciąży lepiej robić żeby ocenić czy nie ma wad itp.. Jejku a ja tak się nie mogę doczekac!!:-D

widzę że niektóre z was też nie sa tak obrotne w ciąży i bardziej rozlazłe, ciekawe dlaczego tak się dzieje w ciąży :-) hehe

Im bliżej USG, tym mniejsza mam pewnośc że będzie córcia....Bardziej mi synek przychodzi na myśl, ciekawe co będzie.... Odliczam już dni :-) Najwazniejsze żeby było ZDROWE :-)

Pozdrawiam Kobietki Ciężarne i wracam do pisania mojej pracy!!
 
Ostatnia edycja:
ooo Myfa80 widze ze mamy ten sam termin porodu :) boje sie tego bardzooooo

A co do lekarzy ginekologów faktycznie nigdy nie jest za późno na zmiane, mnie na początku prowadził inny lekarz, teraz prowadzi inny i jestem zadowolona z niego:-)
A zmieniłam lekarza bo mi nie odpowiadało to że jak zadawałam pytania to nie dostawałam odpowiedzi, tłumaczenie ze to wczesna ciąża i zagrożona mnie denerwowało, bo to nic chyba trudnego odpowiedzieć na pytania.
 
Cześć dziewczynki!!

Mój ginek na szczęście jest ok, ale czasami jak mam jakiś problem np krwawienie, to jadę do szpitala i tam mam konsultacje, jak narazie wszystko wskazuje na to, że mój ginek bardzo dobrze prowadzi moją ciążę:-)

A tak pozatym to rano już byłam na zakupach i u tłumacza( papiery z niemiec mieliśmy do przetłumaczenia), a teraz gotuję grochówkę na obiad, ale mi tu pachnie..:-D

Dziewczyny, współczuję tym które nie znają jeszcze płci, ja już dwa razy pytałam mojego ginka i dwa razy ta sama odpowiedź, "męski narząd między nóżkami" :rofl2::-D
 
midnight, ja chodzę do tej samej lekarki cały czas, ona też prowadziła moją pierwszą ciążę - co prawda na usg idę do innego lekarza, z resztą pytałam "moją" kogo mi poleca, bo ona nie ma zbyt dobrego sprzętu - ale ogólnie jestem z niej zadowolona i nie zmieniam

dzisiaj byłam na zakupach i zrobiło mi się słabo w kolejce do kasy, oczywiście nikt ze stojących przede mną nie zwrócił na to uwagi :no: tylko stojący za mną pan (de facto od którego czuć było "lata przepite") pytał co mi jest, czy nie wezwać kogoś... jaka znieczulica, co nie? dobrze, że tam nie padłam... wyszłam na dwór, posiedziałam na schodach, pan jeszcze raz pytał czy wszystko ok... i jedna starsza pani zapytała czy się dobrze czuję... a tylu ludzi dookoła, nikogo nic nie obchodzi, smutne to :-(
 
midnight, ja chodzę do tej samej lekarki cały czas, ona też prowadziła moją pierwszą ciążę - co prawda na usg idę do innego lekarza, z resztą pytałam "moją" kogo mi poleca, bo ona nie ma zbyt dobrego sprzętu - ale ogólnie jestem z niej zadowolona i nie zmieniam

dzisiaj byłam na zakupach i zrobiło mi się słabo w kolejce do kasy, oczywiście nikt ze stojących przede mną nie zwrócił na to uwagi :no: tylko stojący za mną pan (de facto od którego czuć było "lata przepite") pytał co mi jest, czy nie wezwać kogoś... jaka znieczulica, co nie? dobrze, że tam nie padłam... wyszłam na dwór, posiedziałam na schodach, pan jeszcze raz pytał czy wszystko ok... i jedna starsza pani zapytała czy się dobrze czuję... a tylu ludzi dookoła, nikogo nic nie obchodzi, smutne to :-(

tak społeczeństwo jest boskie wczoraj w sklepie stałam w kolejce dla ciężarnych pani kasjerka poprosiła mnie do przodu musielibyście widzieć ludzi oburzonych przede mną!!!!! bez brzuszków!!!
 
reklama
dokładnie, mi to nawet głupio korzystać z tego - w mniejszych sklepach nie ma specjalnie wydzielonych kas, no ale przecież zawsze to było takie oczywiste, że kobieta w widocznej ciąży obsługiwana jest poza kolejnością...
 
Do góry