reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

hejka

mam nadzieje ze wkomcu skocza sie te przeziebiennia wstretne...

wczoraj poczulam a reku kopiaka maluszka taki lekki ale na 200% pewna jestem ze to to...

wyjedzam dzisiaj wiec odezwe sie pewnie za tydzien....


sloneczych di zycze marcowkom...
 
reklama
dzisiaj rano byłam na badaniach(mocz morfologia) i baba wredna tak nieudolnie pobierała krew że mam siniaka na pół ręki!!!!! a w piątek rano 9:00 widzę się z dzidzią:))))
 
Hej u nas tez kiepska pogoda nic sie nie chce:-(
Siedze w domku i nuda sprzatać się nie chce zrobiłam tylko po drodze z zrówki zakupy i sobie śniadańko i nic więcej mi się nie chce

Od kilku dni czuje już wyraźnie kopniaki maluszka, jak sie przekreca i zmiania pozycje a najbardziej jak sie kładne wieczorem do łóżka szaleje niesamowicie:tak::-D coś pięknego!!!!
Mam nadzieje że już niedługo i bedziemy wiedziec płeć dzidzi

Teraz to mam jakieś obawy co do porodu strasznie zaczęłam się tego bać:szok: nie wiem czemu ale tak mnie to dopadło masakra
Też coś takiego macie czy to tylko ja tak się histerycznie boje?????????????????:baffled:
Witam nowe marcóweczki coraz więcej nas super:tak:
Pa
 
A co do znieczulenia to daja to czy juz nie ma byc tego???? cos slyszlaam ze kobiety teraz maja rodzic bez znieczulenia ?????? obowiazuje to juz we wszystkich szpitalach masakra hehe
 
reklama
Do góry