reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

witam was:) a ja dziś myślałam, że się wyśpię... ależ ja naiwna jestem... i goopia... Nic mnie nie bolało ale w poł do 8 rano wparowała siostry corka do mnie do pokoju łaząc koło mnie jak spie tzn usiłuje spac (mieszkam w domu razem siostra i jej rodziną) przyszła mnie obudzic zebym ją zaprowadziła do przedszkola... nikt mi nic nie powiedział a ona ni z gruszki z pietruszki wpada z samego rana i mne budzi. Ludzie to jakiś dom wariatów jest :szok: i słowo daje, że chyba świra dostane w miejscu gdzie nikogo nic nie obchodzi. A mi tak cięzko wstawać codziennie rano kilka razy w nocy wstaje do wc kręce się potem i nie moge zasnać a tu masz jeszcze mi tego było trzeba.:angry::angry::angry::angry::angry::angry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
ale sie nam laila postarałą-wątek przepisowy pięknie się zapłenił....wyprobowałas te wszystkie przepisy? bo brzmią smacznie...jak dla mnie sałatka z kuskusem moze byc rewelacja na nastepna rodzinna impreze...
 
laila, tanu-to nie tak ze wszystko sama załatwiam-nie chciałabym zebyscie mnie odbierały jako jakas dyktatorke....jesli tylko ktos inny ma czas i chec zeby sie tym zajac, lub ktos ze mna do pary to nie ma problemu...wystarczy jeden mail do aletki....

źle mnei zrosumiałaś.... wydaje mi sie ze najbardziej się do tego nadajesz:))))
 
ale sie nam laila postarałą-wątek przepisowy pięknie się zapłenił....wyprobowałas te wszystkie przepisy? bo brzmią smacznie...jak dla mnie sałatka z kuskusem moze byc rewelacja na nastepna rodzinna impreze...

to są moje przepisy z moimi proporcjami ostatnio zaczęłam spisywać bo zawsze robiłam wszystko na oko
a gotować uwielbiam:)))))))) tylko teraz mam problem bo plecki bolą a ja mam małąkuchnie i coraz mniej wygodnie....
co do kuskus- ro ja dodaje wegety nie soli jak zalewam wodą..:)
 
No tak przepisy Laili pysznie brzmia ciekawa jestem jak te dania smakuja,napewno ktorys wyprobuje:-)a moze wszystkie!!!:tak:

W wolnej chwili tez cos wrzuce.Jutro mam wolne ale nie wiem czy mi sie uda....mam caly dom do sprzatania a w dodatku musze wyskoczyc do drugiego miasteczka...

Ja tez uwielbiam gotowac ale ostatnio to cos mi to nie idzie..tak jak wiele innych rzeczy:-(
 
to są moje przepisy z moimi proporcjami ostatnio zaczęłam spisywać bo zawsze robiłam wszystko na oko
a gotować uwielbiam:)))))))) tylko teraz mam problem bo plecki bolą a ja mam małąkuchnie i coraz mniej wygodnie....
co do kuskus- ro ja dodaje wegety nie soli jak zalewam wodą..:)





mnie też bardzo zaciekawiła sałatka z kuskusem, w przyszłym tygodniu chyba ją zrobię :-)
co do modroklejki do bycia moderatorem - jak tu weszłam na forum po raz pierwszy myślałam,że nim jesteś :tak: jestem za!
 
Witajcie,

Pogoda przecudna - ja jeszcze w weekendowym nastroju, mimo, że od wczoraj w pracy.

Weekend w Zakopanem udał się bardzo - było cudnie! Spacerowaliśmy i podziwialiśmy widoki - próbkę z Gubałówki załączam. Powietrze górskie, takie "żywe", wypoczęłam świetnie.

Postanowiłam dziś, że popracuję jeszcze około miesiąc i pójdę na L4 - mam już spory brzuszek (nie sądziłam, że będzie taki w czwartym miesiącu ciąży) i myślę, że lepiej dla mnie i dla Dzidziusia będzie, jak poodpoczywam w domu.

Ja też dołączam do tych czekających na ruchy naszych Maleństw :-)

Modroklejka - oczywiście jestem "za" Twoim moderowaniem.

Gratuluję tym, które znają już płeć - u mnie jeszcze przez następne trzy tygodnie wielka niewiadoma. Intuicja nadal mówi mi, że to chłopiec, choć moja mama jest święcie przekonana, że będzie mieć wnuczkę:-)

attachment.php
 

Załączniki

  • zakopane.jpg
    zakopane.jpg
    98,5 KB · Wyświetleń: 63
miotlica ale widoki sielskie mmmm:tak:
modroklejka ja tez jak weszlam na to forum to myslalam ze to ty jestes moderatorka od zawsze:-) Oddaje na ciebie glos!
Nika81 pozostaje zacisnac zeby i porozmawiac ze potrzebujesz spokoju i snu po ostatnich przezyciach- zrozumieja,zobaczysz;-)
Wsadzilabym i swoje przepisy kulinarne ale chyba nie mam kiedy.Maz regularnie mnie ochrzania ze za duzo siedze na kompie.Jak pisalam to sa niewinne 3h dziennie,bo pisze na trzech forach ciazowych jednoczesnie i czasem nie nadazam wrecz czytac wszystkich postow,tylko je wrzucam.A i na allegro poszalec lubie...

Aha,witajcie nowe forumki,bo widze ze nas wiecej:tak:
 
dziekuje dziewczyny za poparcie-po prostu pomyslałam sobie ze fajnie jak któras z nas bedzie mogła sie tym zajmowac...

laila...nakwidoczniej zle zrozumiałam-przepraszam...

spróbuje dzis spisac moje hity na imprezy rodzinne-tylko ze moje przepisy sa na papierze i bede musiała przepisac, ale sie postaram...czesc z nich wymyslałam sama, czesc jest nigelli, czesc jamiego oliviera, czesc ramseya...jeszcze jak nie było polskich wydan ich ksiazek drukowałam sobie i tłumaczyłam sama

miotlica-sliczne zdjecie-jakos tak sie złozyło ze w zakopanym nigdy nie byłam-byłam w okolicach-białka tatrzanska ale tam nie dotarłam...chociaz zdecydowanie wole nizsze gory-w stłowych byłam chyba z 5 razy, w karkonoszach tyle samo, karpacz i szklarska znam na pamiec, bieszczady uwielbiam....ale zaopanego jeszcze nie odwiedziałam....ale mieliscie sliczna pogode!

co do L4 to pewnie masz racje-bedzie ci wygodniej...ja jestem na zwolnieinu od 1 sierpnia- na poczatku było fajnie...sprzatałam, prałam, siedziałąm przed tv...ale powoli mnie to nudzi a sprzatanie meczy....i szczerze- nie moge sie doczekac kiedy wroce do pracy po porodzie...zwłaszcza ze lubie moja prace....

sara...moj mezus tez sie wkurza jak siedze przed kompem...ale nie dlatego ze to 3 godziny, tylko ze własnie na allegro szaleje...praktycznnie co 2-3 dni przychodzi paczka, i sie wkurza ze kase wydaje....ale jak mu pokazuje co kupuje to sie rozczula i uzupełnia mi konto

dzis u nas paskudny dzien-tzn pogoda....leje od samego rana

narazie uciekam...
zajrze pozniej
 
reklama
witam:-)
Czuję się paskudnie przeziębienie daje mi w kosć, na dodatek od wczoraj boli mnie głowa masakra.:baffled:
miotlica fajnie że weekend się udał :-)
Nika81 musisz koniecznie porozmawiać z rodziną że nie zawsze dobrze się czujesz i potrzebujesz czasami spokoju.
Przepisy fajna sprawa,tylko szkoda że nie mam dla kogo gotować mąż daleko a synek niejadek ;-)Nie bardzo mogę podzielić się przepisami bo ja wszystko na oko i nigdy nie spisuje zawsze na pamięć.
modroklejka jeżeli masz ochote zajmować się naszym forum to ok ja jestem za:rofl2:
 
Do góry