reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witam:-)
U mnie kolejny słoneczny dzień:-)od dzisiaj młody ma ferie więc luzik będzie nie będe musiała wstawać jak zadzwoni budzik tylko tylko wtedy kiedy Marti wstanie a ostatnio potrafi dłużej pospać :tak:
 
reklama
Normalnie zęby to jakaś zakała i wcale nie pomagają u nas te wszystkie żele,teraz to mała pcha wszystko do buzi nagminnie :szok:obojętnie co by to nie było otwiera paszczę nawet do ściany :-D
 
Kuba tak samo na wszystko otwiera buźkę nieważne czy to ściana, czy stół, czy telewizor wszystko idzie do obrotu nawet moje ręce, ale nie dłonie, a wyżej :-p co do żelu to używam Detinox N i trochę pomaga, ale Kuba nie daje sobie posmarować, mimo że kiedyś lubił, pomocne są szczoteczki do zębów ;-)
 
Witaj Natuśku :)
mój kacper chodzi po domu zazwyczaj w rajstopkach i skarpetkach frotowych z abskami i też nie mamy upałów w domu, jakieś 18- 19 stopni,może spróbuj takiego rozwiązania, i sprawdzaj czy nie ma zimnych stóp, z tego co wiem to dzieci dostają czkawkę jak mają za zimne stopy :)
 
a Zuzka po mamusi - wiecznie zimne i mokre nogi. czy chodzi boso czy w rajtkach. nogi wietrzone sa na wieczór bo w ciagu dnia nie zdejmuję chyba że pieluchę zmieniam... ten typ tak ma:-D


Maniulka - nic mi nie mów, u nas chyba w drodze górna jedynka- wczoraj wyła odkąd wróciłam do domu aż do pójścia spać. usnęłam razem z nią bo tak mnie wykończyła:szok: rano tez ywła... gryzie wszystko - ale raczej rzuca się na wszystko z zębami - na dywan też. gryzie bardzo - niestety mnie też a zęby ma ostre jak licho... kiedy to się skończy:eek:
 
u nas to samo, młody wszystko pcha do paszczy :-( nocki ostatnio tez przerabane :-( a dzis to juz wogóle nie dosc ze co chwila sie budził to jeszcze nie spał od 1.30 do 2.15. Zasnał jak go wkoncu wziełam do łóżka bo juz nie miałam siły nad nim siedziec :no:
 
Marlena wiem co czujesz moja Marti miała takie nocki w grudniu i listopadzie trwało to ponad 2 tygodnie nie spała w nocy około 3-4 godziny to był koszmar

Justyna ja się pocieszam ze u nas jeszcze tylko 6 zębolów:rofl2: i będzie komplet
 
reklama
A widzisz źle napisałam,chodziło mi o te najgorsze zostały nam górne 3,dolne 3 i 4,górną 4 już mamy prawie przebita :tak:a reszta zębolów to później dziecko starsze więc może będzie lepiej
 
Do góry