reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Witajcie
Pozwolicie, że dołączę do was. Moja córka Julia też urodziła się w marcu 2009 (dokładnie 25) Ciekawe czy któreś z waszych pociech też jest z tego dnia ??? Jesteśmy z Poznania.

Ostatnio u Julki zaobserwowałam, że często jej sie poci nóżka w butkach. Zastanawiam się co zrobić by tak nie było-ciągle ma wilgotne rajstopki. Buty ma dobre-ecco, rajstopy też czysta bawełna...nie mam pomysłu co wykombinować-niestety nie wchodzi w grę chodzenie bez sandałków po domu bo nie wszędzie mam dywan, poza tym u mnie jest raczej chłodno -zazwyczaj ok 17stopni (mieszkamy w starej kamienicy i niestety ogrzewanie nie wydala najlepiej). Macie jakieś pomysły albo rady?
 
Witaj Natuśka!! MAm nadzieje ze popiszesz z nami czesciej:tak:
U mnie w domu jest tez zimno, nawet bywa zimniej niz u ciebie , wykładzine mamy tylko w jednym pokoju a tak wszedzie kafelki i panele a moja mała biega w rajtkach + skarpetki i sie nie poci, wiec albo to kwetsia za grubego ubierania albo po prostu ten typ tak ma;-) Dobrze radzi Ci Miroslava, sprobuj moze pomoże:-)
 
Mojemu malemu tez sie poca nozki w butach,a ma tylko skarpetki bez rajstop.
Robie tak jak Miroslawa sciagam na troche i wietrze;-)
 
jedyna rada to chyba żeby w domu nie zakładać butków, może rajstopki i skarpetki z frotki z ABS wystarczą? u nas też upałów w domu nie ma a Kuba najchętniej chodzi na boso, bez skarpetek, bez kapci, na gołe stópki ;] a dywanów też nie mam, tylko jeden mały ;p najczęściej jednak chodzi w skarpetkach ABS i nie marznie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry