reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marzec 2009

Moj terrorysta spi ostatnio tylko raz dziennie i wstaje okolo 7.
Dzis zasnal o 12 wstal przed 14 i poszedl spac o 20:30 o pewnie jutro wstanie kolo 6-7 bo on czasami gotowy jest do zabawy o 6:eek::eek::eek:.a ja najchetniej o tej porze bym spala.
Nie raz zdarza sei ze spi 10h na dobe, a ja wtedy jestem nie do zycia:nerd:
 
reklama
hehe dobrze wiedzieć że nie tylko ja mówię na mojego terrorysta :) ostatnio to pobił samego siebie, dostał napadu histerii i zrobił dokładnie jak w tych programach o dzieciach, położył sie na brzuchu i zaczął swoje płacze na wymuszenie przy okazji tupiąc nóżkami, to chyba jest wrodzone bo przecież nigdzie tego nie podejrzał :), ubaw mieliśmy konkretny :)
 
oli.p na to faktycznie terrorysta mały:-D
A moja gwiazda dopiero poszła spać:szok::szok::szok:za nic w świecie nie mogłam jej uśpić,po kąpieli jak zawsze cycek z było lulu a dzisiaj po cycku się podniosła i do zabawy skora,co będę ją zmuszać w końcu jak już miała dosć zaczęła się pokładać i to był znak idziemy lulu :-)
 
moja też budzi się o 7, ale mnie z tym ok bo i tak do pracy wstaję:tak: ale żeby nie było tak miło to młoda spi tak ładnie w dzień odkąd jest z babcią:-D mnie spała w dzień dwa razy po 30 minu... cwaniara. jak jest babcia to nawet jej się zdarzy dwu godzina drzemka, a takie rzeczy nie zdarzały się odkąd się urodziła, bo przecież to małe diablo wcale nie spała....

oli - acha, to sorka, nie doczytałam, co do liszai to akurta możemy podać sobie ręce, u mnie ten sam kłopot, jedziemy na zyrtecu, we wtorek mamy badania krwii alergiczne
 
A ja spałam do 9:szok::-):-):-) tak mi córcia dała się wyspać,tyle że od 2 w nocy spała ze mną,jakas niespokojna była w nocy i jak zawsze głodna :crazy:
Mąż jeszcze w pracy,wróci o 12 pojedziemy na jakieś zakupy mamy wieczorem gości więc już się gotuje warzywka na sałatkę i śledziki się moczą:-p
 
o, widze, ze tu temat ktory ostatnio bardzo mnie interesuje! moja Mala tez juz odmawia drzemki przed poludniem, tylko zeby potem dluzej pospala - ale gdzie tam! 40 min do godzinki maxymalnie i to wszystko:no: w nocy budzi sie tez na cyca zawsze 2 razy, a czasem i czesciej:-( w ogole jakas niespokojna jest ostatnio, ciagle wpycha wszystko do buzi, ale zabkow nie widac nowych. choc wczoraj wieczorem wyczulam jakby taka gulke o okolicach czworek. czy to mozliwe, zeby pierwsze wyrosly czworki, a potem dopiero dwojki?
 
Hej dziewczyny ;) Tak czytam co piszecie o waszych pociechach jak ładnie zasypiają mój łobuz wstaje zazwyczaj ok 8 potem idzie ok 11 spac tak na godzinke następnie daje popalić do 16 i ma drzemke ok 30 min ale nie zawsze ;/ i niestety kladzie się spać o 23!!! już wszystkiego prubowałam;/ lulalam, u nas w łóżku prubowałam go uśpić,śpiewałam kołysanki pradziadek brał go na fotel bujanyi nic wydaje mi się że nie jest to normalne...:-(
 
reklama
Ewa a wcześniej tak około 20 nie widać u niego zmęczenia,czasami jak przegapi sie moment to jest lipa,ja miałam tak właśnie z małą teraz kładę małą o 20 i jest ok wcześniej kładłam o 21 i miałam problemy nie zawsze chciała spac i baraszkowała do 23
 
Do góry