reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marzec 2009

przez ostatnie 2 dni zjadła może w sumie 150 ml mleka... wyszedł z założenia że lepiej być głodnym niż pić mleko...
jutro chyba wybiorę się do lekarki zapytać co z tym zrobić bo przecież mleko musi jeść
 
Ostatnia edycja:
reklama
przez ostatnie 2 dni zjadła może w sumie 150 ml mleka... wyszedł z założenia że lepiej być głodnym niż pić mleko...
jutro chyba wybiorę się do lekarki zapytać co z tym zrobić bo przecież mleko musi jeść


w przypadku tak późnego przestawienia dziecka z mleka na Nutramigen (bo to mieszanka a nie mleko) przeważnie radzi się do dotychczaspwego mleka które dziecko piło dodawać Nutramigen. Najpierw 3/1, potem pół na pół a potem 1/3 i całkowicie Nutramigen dopiero po jakimś czasie. Dziecko nei zacznie pić tego paskuctwa po takim czasie picia mleczka:no:

Bebilon Pepti owszem lepsze w smaku ale porozmawiaj z lekarką bo np mój synek jest uczulony na Bebilon Pepti i moze tylko i wyłącznie Nutramigen, naszczęście go uwielbia, ale napewno przez to że wczesniej nie pił innego prócz Bebilonu pepti po miesiącu od podawania Nutramigenu więc i tak mu niesmakował:-D

A mojego pierworodnego za nic na świecie nie udało mi się przestawić ze zwykłego Bebilonu na Nutramigen w wieku 9 miesięcy:no:
 
Julia ja mu daje tylko jedną miarkę nutri do normalnego mleka i tyle już wystarczy żeby nie chciał zjeść mleka, od razy wyczuwa że coś nie tak
 
Ooo wiatm Cie Oli.p :-) Bardzo sie ciesze bo widze ze w koncu jakas mamusia z moich okolic pisze. Ja mieszkam niedaleko Skawiny w sumie, bo na obrzezach Krakowa:tak:
Co do mleka to my caly czas na cycu ale kaszki robie na Bebilonie Pepti- od 2miesiecy gdzies. Wczesniej piła na normalnym modyfikowanym ale bardzo wymiotowala i tez stwierdzona skaza białkowa. U mnie nie bylo problemow z przejsciem, a wrecz przeciwnie, tamtego mleka nienawidzila a na pepti wcina az miło. Chyba czuła ze tamto jej szkodzi chociaz jak dla mnie ono i tak jest paskudne:-p
 
reklama
może faktycznie bebilon pepti... chyba lepsze w smaku. albo kaszki:)
a wogóle witaj:-D
Oprut bebilonu pepti jest tą sojowy. Mi lekarka nowa jak zmieniłam to powiedziała że nierozumie dlaczego lekarze najpierw przepisują nutramigen gdzie te inne mleka dzieci więkrzości przypadków lepiej przyswajają. Tak mi lekarka powiedziała
 
Do góry