reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Witam:-)
Witaj Kuro domowa super nika masz :-D:-D:-Dnapisz cos o sobie i zaglądaj do nas,zapraszamy równiez na inne wątki tematyczne:tak:
Właśnie jestem po śniadanko wysoko kaloryczna jajecznica na masełku :-D:-D:-DTeraz popijam herbatkę,mąż znowu w pracy i to nie wiadomo do której,ja licze że o 12 będzie:tak:Mam taki mały plan a obiadek typu pizza oczywiście gdzieś bo mam mega lenia:eek:,wieczorkiem idziemy do znajomych więc zapowioada się interesująco bo są to bardzo fajni ludzie :-)
 
Witam w sobotnie przedpołudnie,
Manilka fajna sobota ci się szykuję
Witaj kuro domowa zaglądaj do nas i napisz coś wiecej o synku
Ja dzisiaj zadnych planów nie mam, ogarnę chałupę, wyjde z Zochą na spacer, wieczorem ma wpaść siostra, to poproszę zeby posiedziała chwile z małą, a my brykniemy na chwile do carrefour'a (mam pod nosem) na zakupki i to wszystko.
Moja Zośka dzisiaj wlazała na leżaczek, który stał przy narozniku, a z leżaczka to juz chwilka i już siedziała na łóżku, normalnie trzeba jej teraz pilnować jak mleka w garnku.
 
Witam nowa mame:-)
Maniulka heh sama bym zjadla takiej jajecznicy:-p a nie tam pomidor,ogorek i salata:cool2:
Milego wychodnego do znajomych!!

Maly lula ja juz dol posprzatalam jeszcze gora i luzik....moze kolezanka wpadnie pozniej ale nic pewnego,a jak nie pozniej to moze wieczorkiem;-)

Ivaz ale spryciula z Zosi...moj przysuwa fontanne z pileczkami do fotela i tez probuje wlazic ale mu nie pozwalam
 
Ostatnia edycja:
i ja witam nowa mamusie:))

no a my sie pakujemy:)) tylko jak tu sie zmiescic do 1 walizki i na dodatek, zeby wazyla ona tylko 15 kg, oj ciezko!!! biore tylko najpotrzebniejsze rzeczy, reszte tatko dowiezie za ok. 2 tygodnie. tak wiec jutro o tej porze bedziemy juz na obiadku u babci:))))
 
reklama
Do góry