reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

no tak tylko ja mam blizniaki male nad soba i one strasznie chalasuja wiec takie nagle odglosy ja budza.ja tak nauczylam usypiac przy filmie zeby nie bylo problemu jak ktos przyjdzie...
 
reklama
Monika a ja mam durnego psa który zawsze szczeka nie wtedy kiedy potrzeba :szok:
co do ilosci snu to faktycznie chyba dzieciaczki potrzebują go teraz trochę mniej moja zawsze spała w dzień dwa razy po 3 godziny a teraz raz 3 godziny i raz 1-1,5 :tak:
 
monika a ja mysle zeby darowac sobie temat wywożenia psów co ;-):-D a moj ostatnio potrzebuje wiecej kiedys spal 21-5 max6 a teraz 19,max 20 do 8,9
 
ewelcia jedna laska mowi tekst "pierwszego faceta zdradzilam 100 razy a meza juz tylko 30" (liczby podobne ale dokladnie nie ]
szkoda ze nie ogladalam:-( nie bylo mnie w domu!!!

Violka jest najlepsza a teksty ma nieziemskie :-D:-D:-D:-D
A co jeszcze pisali w tej gazecie?????:-)
Mój m zawsze się śmieje że oglądam takie bzdury a sam patrzy :tak:Marti też i synek a ja jeszcze lubię 39 i pół i Karolaka :-)
a ja nie ogladam tego:-p czasami zdarzy mi sie ze przelacze i akurat leci ale rzadko,nawet nie wiem o ktorej godzinie???
39 i pol tez lubie -

A wlasnie o ktorej:-D:-D:-D
Ja ogladam m jak milosc-wlasnie ostatniego odcinka nie ogladalam, barwy szczescia i chyba tyle.
A no i rano Malanowskiego a takto TV wlaczone,bo muzyka gra albo cos tam leci a i czasami klan oblukam !!!
 
maniulka zawsze chcialam miec pudelka toy(to taka najmniejsza odmiana) :tak:
monika a ja i tak nie wyspana chodze(straszny spioch jestem)
Ewelcia nie ma czego zalowac, laski totalnie zryte :-D
 
reklama
maniulka no fakt facet mesko z nim nie wyglada... a widzialas psa alexa z brzyduli?? hahaha :-D to dopiero nie mesko wyglada :tak:
a widziałyście duzego faceta wojskowego co na smyczy prowadzi yorka????:-D
ja widzialam i go wysmaialm bo byl mniejszy od mojego kota jak mialam:-Di uciekal przed moim kotem..
a ten gość to mój brat...wyobraźcie sobie jak on wygladał:)
ja bym chciala miec pekińczyka....takie fajne wredne pieski:-D
 
Do góry