reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
moj z salonu do kuchni to w pare sekund wpada:-Dzobaczy tylko ze ja do kuchni wchodze a on juz na porogu siedzi i sie smieje,tylko ze my przechodzimy x kuchni do salonu nie ma korytarza
 
a mój leń i pełza słabo... no też dlatego te rehabilitacjie mamy :tak: a co dzo spania Iguś max godzina i jest suuuuper wyspany, no ale w nocy ponażekać nie moge = 20-6 rano a od 6 do kolo 7 najczesciej sie ciuchutko sam w łóżeczku swoim bawi :-)
 
Oj cos czuję że dzisiaj bedzie kiepska noc,mała nie mogła zasnąć ciągle popłakiwała usypiałam ja półtorej godziny ok 21 zasneła a przed chwila obudziła się z płaczem dałem jej cyca ale mimo to płakała posmarowałam jej dziąsła włączyłam pozytywkę i usnęła,gorączki niema niby wszystko jest ok a jedna nie.Nie mam pojęcia co to może zęby górne ale nie wydaje mi się żeby miała dziąsła popuchnięte no i czy to mozliwe że dół przeszła wmiarę a góra by była taka tragiczna załamka:-(
 
reklama
Witam:-)
Ale miałam przegrana noc,nawet nie wiem ile razy wstawałam a najgorsze to jest to że ona nie była głodna tylko cos jej dokuczało budziła się z płaczem wręcz histerią oby to były zęby bo już głupieje i nie wiem co jej może być,gorączki niema
A ogólnie to w piątek dostałam@nawet regularnie mi się zdaje ale nie wiem bo nie zapisałam ostatnio kiedy miałam,mało bolesna ale leje się ze mnie jak z kranu:eek:
M wczoraj popił i teraz jest nie do życia a miał jechac do sklepu,wychodzi na to ze będe ja musiała prowadzić a ostatnio z tym u nas kiepsko bo mała buczy jak mnie nie ma koło niej :crazy:
 
Do góry