reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

u no to niefajnie.... u mnie anemia pojawiła się w ciązy. raz jest lepiej raz gorzej - ale głownie ja siebie chyba zaniedbuję. widzę jak mało racjonalnie sie odżywiam - ale dla siebie samej nie chce mi się gotować. na sałatki czasem nie mam czasu. brakuje mi na pewno witamin. raz sie pojawia anemia raz znika... ale chyba tak na razię będzie. teraz będę karmić chyba rzadziej już to może też będzie inaczej
 
reklama
Hej!!!
Probowalam wczesniej zajrzec ale moj smyk obudzil sie po 5min spania:baffled:
Dzis od 8 rano spal 30min ciagle marudzi i nic mu sie nie podoba,a jak by tego bylo malo to nie spal od 3 do 4:30 nad ranem:baffled:tylko cwiczyl siadanie w lozeczku,jak by nie mial czasu w dzien a tak na marginesie to juz umie to perfekcyjnie.\
Jestem padnieta,chodze jak zombie,zostala mi lazienka do umycia ale chyba nie dam rady:no:
 
Mi zostało odkurzenie 2 pokoi i zmycie jednej podłogi w jednym pokoju a teraz szykuje się za zakupy - SAMA BEZ DZIECI - ide się zrelaksowac na 15 minutek wyjściem do sklepu:-D
 
reklama
Do góry