reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Mam koleżankę, z dużą nadwagą, stosowała najrózniejsze diety chyba wszystkie jakie są, ale bez efektu, co jej się udało zrzucić parę kilo to zaraz z powrotem tyła taki efekt jojo. W końcu poszła do dietetyczki, zrobiła odpowiednie badania, dostała dietę odpowiednia dla siebie i od lutego b.r schudła 15 kgi jak na razie nie tyje, ale cały czas trzyma dietę, choć czasem pozwoli sobie na małe co nie co, ale fakt ona bardzo lubiła słodycze
 
reklama
mojemu podobno nie przeszkadza nadmiar cialka mego...ale ja wiem swoje :-) zreszta najbardziej mi przeszkdza wiec musze to zrzucic...
 
Ostatnia edycja:
Co to jest dieta kopenhaska??
U mnie w pracy dziewczyny jakaś diete pomidorową stosują, a ja im slodkimi bułkami i kawa smaka robię tylko :-D
 
Moonik,mam nadzieje ze wszystko sie udalo z operacja:tak:

Ewelcia-ja na diety mam za slaba wole.Chetnie bym jakies tabsy polknela-narazie Linea odjela mi 3 kg i koniec na tym,przestala juz dzialac.Jak ktos zna jakies nieszkodliwe tabsy na odchudzanie to poprosze o nazwy.A BIO CLA z zielona herbata jest dobre?Kurcze chcialabym do stycznia pojsc do pracy z taka waga z jaka z niej wyszlam czyli 58 kg.Jeszcze 3 kg do zrzucenia:crazy:


Sara - zarówno tabletki odchudzające jak i herbatki są baaaardzo niezdrowe.... nie polecam.... wyniszczają wątrobę blyskawicznie i inne jakies tak wnetrzności... kiedys się nasłuchałam, teraz juz dokładnie nie pamietam, ale ustrzegło mnie to raz na zawsze

a wogóle odchudzać sie nie mam silnej woli, ani samozaparcia, chyba nigdy w życiu się nie odchudzałam...:baffled:
 
Mam koleżankę, z dużą nadwagą, stosowała najrózniejsze diety chyba wszystkie jakie są, ale bez efektu, co jej się udało zrzucić parę kilo to zaraz z powrotem tyła taki efekt jojo. W końcu poszła do dietetyczki, zrobiła odpowiednie badania, dostała dietę odpowiednia dla siebie i od lutego b.r schudła 15 kgi jak na razie nie tyje, ale cały czas trzyma dietę, choć czasem pozwoli sobie na małe co nie co, ale fakt ona bardzo lubiła słodycze
ja mam przyjaciółkę o też była u dietetyka - dopasowali dietę do niej i kg poleciały w dół zanim się zorientowała. jej rodzina tez była. a ja do diet się nie nadaję. Zu wszystko ze mnie wyciągnęła . waże 1.5 kg mniej niż przed ciążą.
 
reklama
ja mam przyjaciółkę o też była u dietetyka - dopasowali dietę do niej i kg poleciały w dół zanim się zorientowała. jej rodzina tez była. a ja do diet się nie nadaję. Zu wszystko ze mnie wyciągnęła . waże 1.5 kg mniej niż przed ciążą.

Justyna ja karmiłam piersia syna 3 miesiące, kramiłabym dalej, ale lekarz kategorycznie kazał mi przerwać bo ważyłam 42kg z anemią walczyłam jeszcze rok, cały czas byłam na metanabolu, zeby spowolnił mi przemiane materii, a mdlałam na potęgę.
 
Do góry