reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
ale wiesz rozglądamy się za autem dla mnie, albo stare wróci jeszcze od rodziców jak oni sobie kupi(siostra miała wypadek i im pożyczyliśmy bo ja i tak malo używalam):-D:-D wiec moze jednak uda się nam spotkac??;-) Ty mój Torcie bezowy:-):-) tort bezowy zapamietam i zawsze bedziesz mis ie z nim kojarzyła!! zawsze:-):-)
madzik a jutro urodziny Kubusia i bedziemy nowy torcik bezowy probowac:)
Lukullus
nazywa sie mazarin....powiem czy smaczny:)
 
reklama
oj ale mam zaleglosci...

chłopaki moje juz zdrowieja jeszcze kaszelki maja, i Wojtek co prawda jeszcze do poniedzialku na antybiotyku ale mam nadzieje ze na dobre juz wyzdrowieje......


ja na diecie pomieszanej wkoncu ale generalnie jem zdrowiej i czuje sie lzejsza maz zauwazyl pierwsze skutki jej ja narazie jestem ostrozna bo waga tylko 1,5kg mnie pokazuje ale zawsze to cos....



smutno mi bardzo jak czytam ze takie maluszki i juz jak nie zabiegi to inne przykre rzeczy musza przechodzic mam nadzieje ze szybko wyzdrowieja ....


a polecam belisse od miesiaca prawie biore i juz widze efekty na buzi i wlosach...
 
Do góry