reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

wysiadam!!!!!!
mój wspaniałomyślny mąż postanowił mi dzisiaj pomóc jak karmiłam ale otworzył okno u niej w pokoju -tylko jest jeden mały problem jest cholernie głośne a on zapomniał mi o tym powiedzieć więc śniącą już po jedzeniu luśke zaniosłam do pokoju którą obudziło okno!!!!!! pół godziny temu zaczęła marudzić wiec postanowiłam ja znowu nakarmić bo wydłużyła jej się aktywność m ją zabrał ja zaczekałam jeszcze na butle.... wlazłam do łóżka nakarmiłam marude i co patrze a ta ma 5kg siuśków w majtach!!!!! no wiec dzieciątko mam znowu rozbudzone bo m nie pomyślał ze dziecko w ciągu 4 godzin może się zsiusiać!!!!:szok:
 
reklama
wysiadam!!!!!!
wlazłam do łóżka nakarmiłam marude i co patrze a ta ma 5kg siuśków w majtach!!!!! no wiec dzieciątko mam znowu rozbudzone bo m nie pomyślał ze dziecko w ciągu 4 godzin może się zsiusiać!!!!:szok:

suuuuper - mój nadal nie siusia:zawstydzona/y:



pojechaliśmy z małym do pediatry taki starszy pan super ma ogromną wiedzę i wielkie serce do dzieci, długo pracował w szpitalu - on jak opowiedzieliśmy o siusianiu synka i skierowaniu na rezonans stwierdził, że pewnie podejrzewają rozszczep kręgosłupa :zawstydzona/y: (tylko żaden lekarz tego tak dosadnie nie powiedział - raczej mówili że sprawdzą czy coś go nie uciska itd) no ale mnie pocieszył że przy rozszczepie jest raczej nietrzymanie moczu, niż nie siusianie i zaciskanie zwieraczy.... mam nadzieję :zawstydzona/y:


dzięki za odpowiedzi co do wagi i jedzenia - jestem już spokojniejsza :tak: muszę zrobić badania jak wyzdrowieje czy nie ma anemii...:tak:
 
kaczuszka2-współczuję kłopotów i potwierdzam ze przy rozszczepie to jest nietrzymanie moczu...a może przyczyna jest w spastyczności zwieraczy???
 
reklama
kaczuszka2-współczuję kłopotów i potwierdzam ze przy rozszczepie to jest nietrzymanie moczu...a może przyczyna jest w spastyczności zwieraczy???
ATsonia - a znasz podobny przypadek?

spastyczność zwieraczy chyba raczej odpada bo mały nie ma problemu z oddawaniem stolca
rozszczep - pani neurolog w czasie badania stwierdziła że mały rozwija się super, może ma taki tryb, albo coś spowodowało że oddawanie moczu kojarzy mu się z bólem (miał robioną sklejkę i może przez to że miał małą "dziurkę" zrobienie siusiu mu utrudniało)
na koniec badania zauważyła na plecach przy okolicy lędźwiowej owłosiony placyk - stwierdziła że to jeden z objawów rozszczepu i warto sprawdzić. Urolog też to potwierdził i onkolog.... a więc czekamy.... ale ja myślę że mój synek jest przekorny i dlatego nie robi siusiu w nocy - w dzień bez problemu
tylko ja to jestem taka że muszę wiedzieć dlaczego i szukać szukać aż znajdę....

dzięki serdeczne za życzliwość - trzymajcie kciuki ....
 
Do góry