reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
kaczuszka może właśnie aka jego uroda?? ja podobno od drugiego miesiąca w nocy nie zmoczyłam pieluchy w nocy...

super za info - ja tak wyzywałam bo teście dopiero po miesięcznych nerwach, zaklepaniu rezonansu i majsterkowaniu przy siusialu stwierdzili że mąż też nie siusiał w noy - tylko on ma źle zrośnięte kręgi.... no i problem z nerkami i ciśnieniem taki jest sobie trochę wybrakowany....
 
kaczuszka2- podobnego nie znam, ale na studiach uczyłam się o rozszczepach kręgosłupa, i przy tego rodzaju schorzeniach- jest nietrzymanie moczu.
 
madzik...dziekuje za checi...:):)

ale wiesz rozglądamy się za autem dla mnie, albo stare wróci jeszcze od rodziców jak oni sobie kupi(siostra miała wypadek i im pożyczyliśmy bo ja i tak malo używalam):-D:-D wiec moze jednak uda się nam spotkac??;-) Ty mój Torcie bezowy:-):-) tort bezowy zapamietam i zawsze bedziesz mis ie z nim kojarzyła!! zawsze:-):-)
 
Hej dziewczyny, dawno mnei nie bylo...

Tadzio mial dzis operacje na podniebienie miekkie. jest teraz na srodkach nasennych, czuwa przy nim babcia, potem tatus, ja od rana...ale to sa nerwy, jak takie dziecie jest usypiane do zabiegu, brrrrrr, nei zycze nikomu :(

boje sie, jak to teraz z nim bedzie, raczki ma przywiązane do nozek, ponoc smoczka nie mozna mu dawac, raczek do buzi tez nie - a tu zeby ida, jak to przetrzymac???

A dodatku nei wiem, czy bedziemy go mogli od razu na brzuch klasc, chyba nie? nie wiem, musze sie jutro o wszystko zapytac...

no i najwiekszy lek - zeby zaczał jesc, jak sie obudzi...

matko, jak ja sie martwie... trzymajcie za nas kciuki!!!
 
Ojej Monik dużo sił Wam teraz potrzeba!! Rączki ma przywiązane do nóżek??:-:)-( Biedne dzieciątko:-:)-(
Dalsi znajomi przechodzili też z synkiem operacje i teraz jest wszystko Ok i ani śladu po nicm:tak:
Napewno bedzie OK!!!!!

Kaczuszka trzymam kciuki za Mikusia!!!!

Biednie dzieciaczki:-(
 
reklama
kaczuszka2- podobnego nie znam, ale na studiach uczyłam się o rozszczepach kręgosłupa, i przy tego rodzaju schorzeniach- jest nietrzymanie moczu.

właśnie też w necie wszędzie szukałam i tak znalazłam, starszy lekarz pediatra tak samo mi mówił no ale reszta ( neurolog, urolog i onkolog) tej teorii się uczepiła i lepiej sprawdzić - tylko strasznie boję się kolejnej narkozy - ostatnia była 12.08, więc się cieszę że trochę się czeka na rezonans - prawie 2 miesiące a nie tak narkoza po narkozie
a jak pomyślę że znów stres no i tyle godzin bez jedzenia przed, a potem stopniowo woda....katastrofa

moonik1 - dużo zdrówka dla Tadzia i siły dla Ciebie
 
Do góry