reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

ja jestem maniaczką Bruce willisa więc kocham wszystkie filmy z nim i te gnioty i komedie typu jak ugryźć 10 milionów!!! a tak w ogóle to uwielbiam filmy typu Piła:zawstydzona/y: tylko że ja na tym filmie płacze bo mnie wzrusza.... a teraz jestem na etapie seriali ... dr. house-zaczęłam oglądać jak leciał na początku na 2 potem zdjeli:/ a teraz serie są na n i oglądaliśmy z m harper's island też polecam od wtorku normalnie w tv 13 odcinków
 
Ostatnia edycja:
reklama
Skoro prawie wszystkie ogladaly Joe Balck to musze m namowic zeby sciagnal,moze i ja bym obejrzala:-p
Efek motyla zaczelam ogladac ale mi sie nie podobal.
Ja uwielbiam polskie komedie Tylko mnie kochaj jest super!!!chyba 3razy ogladalam.Chlopaki nie placza,czas surferow itp.
A ze starych PL komedi to najbardziej sami swoii hehe

M w domu,moglibzsmz gdyies jechac ale pada:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Skoro prawie wszystkie ogladaly Joe Balck to musze m namowic zeby sciagnal,moze i ja bym obejrzala:-p
Efek motyla zaczelam ogladac ale mi sie nie podobal.
Ja uwielbiam polskie komedie Tylko mnie kochaj jest super!!!chyba 3razy ogladalam.Chlopaki nie placza,czas surferow itp.
A ze starych PL komedi to najbardziej sami swoii hehe

M w domu,moglibzsmz gdyies jechac ale pada:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ewelcia wciśnij shift i Ctrl bo ci sie klawiatura poprzestawiała:-):-)
 
Czesc laseczki:-)
Dzisiaj troszke sobie pospalam bo az do 9.30;-) pozniej zjedlismy sniadanko. mieszkanko posprzatalam a teraz sie relaksuje przed kompem:-D a mala na macie ale chyba zaraz ja poloze spac bo cos oczka trze:tak:
 
Witam:-)
Temat filmów to i ja się dołączę Polskie komedie uwielbiam i te stare i te nowe :-)
Mój wyciskacz łez to Zielona mila z ulubionych to Znamię,Efekt motyla
Ostatnio w ciąży oglądałam sporo filmów z serii bollywood mój faworyt to Czasem słońce czasem deszcz:tak:No i horrory,thilery.Również widziałam wszystkie odcinki Oszukać przeznaczenie,konieznie musze zobaczyć czwartą część
No i ja uwielbiam mecze bardziej niż mój mąż to on wczoraj siedził przy kompie a ja przeżywałam mecz jak głupia wykrzykując czasami niecenzurowane słowa:-)
 
Sara - niezłe z tą nimfomanką, uśmiałam się. Piękne sceny erotyczne w filmach doceniam, ale ich akurat jak na lekarstwo. Ogólnie podobnie myślę o filmach, fajnie ot ujęłaś. Pachnidło też mnie oczarowało, te obrazy, lawendowe pola, góra płatków róż, niemal czuje się te zapachy - przeczytałam też książkę. Muszę już lecieć, ale pomyślę jakie filmy jeszcze zapadły mi w pamięć, filmów oglądamy sporo.

Bollywood - zdecydowanie nie, horrory - nie, ale dobry thiller jak najbardziej.
Oszukać przeznaczenie też oglądałam, nie bardzo to horror, dlatego dało się oglądać - najciekawiej pierwszą część.

Typowych science fiction też nie lubię - gwiezdne wojny nie do przejścia dla mnie, ale np Matrix I część dobry, bo ma pewną głębię. Kurczę, tyle na razie.
 
Ostatnia edycja:
Maniulka Zielona Mila to jest z Eminemen czy mi cos sie pomyslilo?

Moj spal 20min:cool2:

M*R* lecz kacora.
Dobra podobno kawa albo rosolek goracy;-)

JA lece do m bo sie obrazi:-p
 
reklama
Do góry