reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Nasza tez dostała na chrzciny,nawet dwie pary ale my nie chcemy jej przebijac. Mi nie podobaja sie male dzieci z kolczykami - sorki dziewczynki:zawstydzona/y: Wiec Nadia bedzie miala kolczyki jak sama zdecyduje o tym czyli jak bedzie starsza.

Kitki zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości, po co fundować dziecku ciepienie, a ni to ładne, ani wygodne, ani potrzebne tak małemu dziecku z resztą dzisiaj na portalu gazety wyborczej jest taki wątek i cała dyskusja nt. z resztą wklejam link do poczytania.
Przebijanie uszek u dziewuszek;) - Niemowlę - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
 
reklama
Ja miałam niespełna półtorej roczku jak mi przebili uszy w domu podobno na ziemniaka i podobno wcale mocno nie płakałam,cieszyłam się że mam kolczyki od zawsze bo jak dla mnie miałam je zawsze a koleżanki płakały i złe wspomnienia miały ;-)Ja to taka bojąca jestem nigdy nie lubiłam pobierania krwi ogólnie igły,szkoda że mnie ne widziałyście jak robiłam tatuaż tańczyłam tam jak walnięta :szok:
 
Ewelcia-ja tez uwielbiam cala serie Oszukac przenaczenie:tak:
Ivaz-nie,zabilas mnie tym linkiem bo mnie sie to nie otwiera jako posty na forum tylko osobne posty pod linkami a otwierac kazdy to nie mam cierpliwosci:-DObojetnie co tam pisza ja Julitce przebije...Sa pewne rzeczy ktore mamusie coreczek robia z przyjemnoscia-jedne wiaza coreczkom kiteczki (ja nie moge bo Juli ma uboga czupryne:-D),inne dziergaja sukienusie (nie umiem) a inne przebijaja uszka by cieszyc sie ze maja mala krolewne.Podsumowujac-na szczescie kazdy robi jak chce:-p;-)
Saro ale to jest "fanaberia":-) mamusi, bo dziecku to naprawdę rzecz zbędna, kolczyk w pępku też wygląda uroczo, dleczego tyko przekłuwać uszy. A czy teraz bez kolczyków to Juli nie jest twoją księżniczką,najpiękniejszą na świecie. Nie mam nic przeciwko kolczykom, ale jakoś niemowle z kolczykami wg mnie nie wygląda wcale uroczo, nie lepiej poczekać aż mała sama wyrazi ochotę, że chce mieć kolczyki, a do tego czasu mozna ubierac w sukienki, opaski słodkie ciuszki, dzięki którym pięknie wygląda i cieszy oczy mamy, bez bólu i ryzyka
infekcji,urwania, połknięcia , po co tak wczesnie ingerować w jej cielesność, a przy tym świadomie sprawiać ból, żeby spełnić swoją zachciankę. Ale fakt faktem każdy zrobi tak jak uważa, ja akurat decyzję o kolczykach pozostawię córce:-)
 
Ivaz jak dla mnie to glupie sa te osoby ktore tam udzielaly "odpowiedzi"..
Tam się wywiązała cała awantura na ten temat, wiadomo o gustach sie nie dyskutuje, ale ja raczej zgadzam sie z większością i mówie nie przebijaniu uszu niemowlakowi, moja Zosia naprawdę wygląda uroczo i słodko bez kolczyków:-):-)a najładniej wygląda wymazana w marchewce:-p
 
Ivaz ja cie rozumiem ze komus moze sie to nie podobac ale nie mozna od razu tak naskakiwac na osobe ktora tak naprawde nic nie zrobila. wszyscy sie tam oburzyli jakby przynajmiej kogos zabila:sorry: jej sie to podoba i tyle zreszta mi tez:-p Na miejscu tej dziewczyny dalabym im tam do wiwatu..:-D moze to zrobila ale do konca nie doczytalam;-)
 
Ivaz ja cie rozumiem ze komus moze sie to nie podobac ale nie mozna od razu tak naskakiwac na osobe ktora tak naprawde nic nie zrobila. wszyscy sie tam oburzyli jakby przynajmiej kogos zabila:sorry: jej sie to podoba i tyle zreszta mi tez:-p Na miejscu tej dziewczyny dalabym im tam do wiwatu..:-D moze to zrobila ale do konca nie doczytalam;-)[/QUOT
A ja przeczytałam ten wątek z zaciekawieniem, owszem niektóre osoby były bardzo niemiłe, ale dawały sensowne argumenty przeciw, za to dla tej dziewczyny jedynym argumentem przekłucia uszek niemowlakowi jest to ze będzie wyglądac uroczo, jak dla mnie to trochę za mało, więc każda mama niech robi tak. jak jej intuicja podpowiada
 
Dolaczam do Milosniczek "Joe Black" - film zapadajacy gleboko w serce, wlasnie taki metafizyczny, mozna sie zasluchac, no i piekna jest tam scena seksu, nie?:-D

Ja tez uwielbiam filmy takie dajace do myslenia, ale dobra sensacje czy thillera tez lubie:tak:
 
reklama
Modroklejka - z seksmisji sie nie smieje, bo znam wielu milosnikow tej komedii, ale ja nie lubie polskim komedii, ani tych starych ani nowych, zadnych seksmisji, misiow, killerow, itd...
 
Do góry