reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj tylko o sobie...PRZEPRASZAM!!!

A więc wczoraj przyjechali do nas ,oi rodzice i odwiedziła nas ciocia, która na stałe mieszka w Anglii, ciocia pojechała wczoraj, bo rano wylatywała już do domu, a rodzice zostali do dzisiaj :-) Noc była super, bo Adim zajmowała się moja mama, a ja mogłam się wyspać:tak::-) Wogóle to pojechaliśmy dziasiaj do Akademii zdrowego rozwoju instytutu Pampers, mówię Wam, super przeżycie, naprawdę polecam!!!
 
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj tylko o sobie...PRZEPRASZAM!!!

A więc wczoraj przyjechali do nas ,oi rodzice i odwiedziła nas ciocia, która na stałe mieszka w Anglii, ciocia pojechała wczoraj, bo rano wylatywała już do domu, a rodzice zostali do dzisiaj :-) Noc była super, bo Adim zajmowała się moja mama, a ja mogłam się wyspać:tak::-) Wogóle to pojechaliśmy dziasiaj do Akademii zdrowego rozwoju instytutu Pampers, mówię Wam, super przeżycie, naprawdę polecam!!!
słyszałam o tym ale u nas na śląsku już była:(( więc już się nie załapie a szkoda bo ostatnio nawet w telewizji o tym byl program
 
mirka, ja chciałam iść na to, nawet do mnie szwonili w tej sparwie, ale byłam wtedy na weselu, potem na poprawinach a w poniedziałek to już mi się nie chciało :-(
 
reklama
1. wszystkiego najlepszego dla Ady! a Tobie Eve - życzę powodzenia jutro w pracy.
2. kolczyki - ja Zu nie przebiję ani teraz ani jak będzie miała 5 lat. Bo wtedy dzieci może i chcą ale chyba ciężko mówić o odpowiedzialnej decyji. może jak będzie miała 9-10 lat i będzie chciała to z nia pójdę. Nie ważne czy mi się to podoba u małych dziewczynek czy nie - po prostu uważam, że nie mam prawa o tym decydować.
3. Kaczuszka - no to tak jak u mnie - tyle, że ja tak mam od początku:confused2: stąd konieczność dawania obiadków. ale jeszcze się trzymam - może uratuję karmienie. tyle, że w nocy na razie mam spokój - ale jeszcze 2 tygodnie temu wstawałam co godzinę przez miesiąc!!!!!!:szok::szok::szok:
4. filmy - ja Joe Blacka nie znoszę. ale może dlatego, że widziałam go w kinie na strasznej randce. okropność - pewnie mi sę kojarzy:sorry:ja lubię requiem for a dream, podziemny krąg - ale też przeminęło z wiatrem i... dirty dancing.:laugh2: to dla mnie mój kultowy film
5 - Mirka - ja byłam będąc w ciąży. daje do myślenia. szczególnie jak się sprawdza jak się czlowiek uczy chodzić... nigdy nie będę tak prowadzać dziecka!!!!:tak::tak::tak:
ja byłam wczoraj na targach dziecięcych - ale niewiele ciekawych rzeczy było - i mało ludzi. potem pojechaliśmy na jarmark wojewódzki - taka 3 dniowa impreza na głonej ulicy miasta. dzisiaj mieliśmy jechać na basen ale nam jakiś bałwan stanął transitem w bramie i polazł gdzieś:wściekła/y: wezwałam policję....
w piątek przychodzi do mnie babeczka uczyć mnie masażu dla niemowląt - zdam relację - ciekawa jestem jak wyjdzie. w czwartek mam spotkanie z dziewczynami ze szkoły rodzenia - heh ciekawe ile z nich przyjdzie...:confused2:nie mam auta - więc mnie będzie cciężko. a jutro jadę do warszawy.
Spotkałam się też z doradcą laktacyjnym. mam plan poprawy karmienia na najbliższy tydzień - no cóż łatwo nie będzie:zawstydzona/y:i babeczka dopatrzyła się u małej jakiś problemów z napięciem mięśniowym, mówiła, że to według niej z tego wiekszość problemów. a ja nic nie zauważyłam... zobaczymy czy pediatra da mi skierowanie do rehabilitanta bo neurologa nie ma do końca września:baffled:. masakra...
no to tyle u mnie w telegraficznym skrócie:laugh2:
 
Do góry