reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

No to dla "pomarańczowej' Sary - 100 lat, 100 lat.... Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń itd :-D
A tak wogóle to rozumiem, że to Twoja osiemnastka:)
 
reklama
Ja od siebie napiszę tyle, że nie spałam całą noc, Adi tak marudził... A teraz chyba walne się na pół godzinki, bo mamy burzę....Chałupa posprzątana, obiad gotowy, więc cóż, mam czas dla siebie, o ile Adi znowu nie zacznie marudzić!
 
wszystkiego najlepszego Sara27!!!!
duuużo udanego seksu....zdrówka dla całej rodzinki, radości z pierwszych osiągnięć córy...


DOCENIAJ SWOJE ŻYCIE TO BĘDZIESZ NAPRAWDĘ SZCZĘŚLIWA!!!!!!!
 
mialam dzis jechac do kolezanki ale ona zadzwonila ze jej Szymko chory i jak sie nie boje ze mij sie zarazi to jej m moze po mnie przyjechac:cool2::cool2::cool2:.
Powiedzialam ze moze innym razem,nie chce zeby moj Szym cos zlapal:no::no::no:
Od 13 jestesmy na dworku,to juz 2h:tak::tak::tak:maly wlasnie spi a ja zajrzalam do Was.
Slonce u nas swieci ale wieje mocny wiatr momentami,a juz myslalam ze ciagle bedzie lalo.\

Julia t w takim razie zrezygnowaliscie z tego poludniowego przedszkola?
FAjnie ze maly moze chodzic od rana.
A duzo musicie placic?
 
Sara wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :-D:-D:-D

U mnie dziewczyny znowu kombinują. Obie bardzo marudzą, są płaczliwe, a Neska dodatkowo od kilku dni je jak wróbelek. :szok::wściekła/y:
Drusia właśnie usnęła, a m zabrał Nerskę na spacer, mam więc chwilę na złapanie oddechu :tak:;-)
 
reklama
moj sie drze juz od pol godziny prawie non-stop,lapy w pysku czyzby wreszcie jakis zab byl tuz tuz.:eek::eek::crazy::crazy:

A co do przedszkoli to tutaj sie placi,ale od nowego roku ma sie nie placic no,znaczy sie ma byc free.
Teraz mamy dodatek w kwocie 41,50e kiedys byl prawie 100e ale ze recesja to zabrali polowe:crazy:
Tylko ze to nie sprawiedliwe bo przeciez moj szym do przedszkola nie pojdzie od nowego roku a dodatek mi zabiora:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
,powinni zabrac tym matka co maja dzieci w wieku przed szkolnym.
Dobrze ze chociaz rodzinnego nie zmniejszyli ale podobno sa takie plany:eek::crazy::eek:
A wogole to tu byla afera jak chcieli zmniejszyc dodatek,matki wysylaly do Dublina do tych wszystkich urzedasow pampersy:-D:-D:-D
My z watku "mamy z IRL" smailysmy sie ze wyslemy zurzyte a najlepiej z kupa:-D:-D:-D
 
Do góry