reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Ewelcia nawet nie wiesz jak miło to usłyszeć mój problem polega na tym że jak wchodzę na stronę BB to w dolnym rogu wyskakuje mi żółty trójkąt z wykrzyknikiem i pisze że mam błąd na stronie i co i lipa nie mogę napisać żadnego komętarza i tęskno mi za wami mamy kolegę który może coś by z tym zrobił ale zanim on się zjawi to nie wiem ile minie czasu Mirosława to mama musi teraz postawić flaszeczkę bo to ona znalazła ja musialam stawiać przy Niko
Mój mąz mówi że albo trzeba przeinstalowac przeglądarke- zależy co używasz.. Mozilla czy Internet Expl.. Abo wejść w narzedzia, opcje i wywalić wszystkie temporary files i cookiesy:tak: i po restarcie może juz powinno zadziałac..

co mam zrobic zeby Y bylo Z cos mi sie narobila w kompie
musisz wcisnąć shift+alt:tak: z lewej strony:tak:

a my od rana sprzatanie, prasowanie-mieliśmy na miasto jechac ale pogoda do kitu:-( ale bedziemy miec urloppp
 
najlepiej wylacz i wlacz komputer u mnie to pomaga!!!
Szym spi uwaga JUZ pol godziny zaraz wstanie i moze zje obiad:sorry2::dry:.
A ja poskladalam pranie,wywiesilam nastepne,zrobilam zupke Szymkowi i ohgarnelam z lekka w kuchni na nic wiecej nie mam narazie mocy!!!!!!!!
 
ewelcia jesteś genialna :-)już działa i mogę pisać po ludzku
Teraz posmęce bo jestem wściekła:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jak rano pisałam Martyna miała iść spać ale nie poszła bo jak zasypiała to mi ją syn rozbudził i dupa mimo że próbowałam juz się uśpić nie dała za to po dała koncert że ho ho,darła sie przez 2 godziny masakra tak się darła,oczy kleiły jej się widać że śpiąca ale spać nie poszła,cyca nie,lulanie tym bardziej siedzenie,stanie,w łóżeczku w kojcu w leżaczku nigdzie jej nie paspowało darła się i łzy jak grochy wiem że nic ją nie bolało ona chciała spać tylko z tego zmęczenia i prze to że nie poszła na czas nie mogła usnąć wreszcie padła o 10/30 spała jak zawsze 3 godziny(głodna bo cyca przeciez nie chciała)ale najgorsze jest to ze tak sie cieszyłam że pojade do miasta na ten kiermasz i na zakupy cały tydzień siedze na tej wsi,wiec cieszyłam się że gdzieś sie wyrwe a tu dupa.Mąż wrócił z pracy o 12 i już na 12/30 umówił się z kumplami że jedziemy na te zakupy(zawsze zbiera się cały samochód ludzi bo nie każdy tu ma auta)no i oczywiście ja nie pojechałam no bo Martyna spała a sklepy tu sa czynne jedne do 15 inne do 16.Jestem wsciekła na Martyne bo oczywiście zawsze jak cos potrzeba to on ma focha(ha ha jak by wiedziała o co chodzi)Syna że ją rozbudził (chociaz wiem że nieświadomie)no i na męża bo tak naprawdę pojechał tylko jako kierowca naszym autem.Teraz mała siedzi i szczęsiliwa wyspała sie i odrazu ne dziecko,syn gra na kompie więc tez szczęsiliwy tylko ja niepocieszona :-:)-:)-:)-(
 
Maniulka nie tylko ty jestes wsciekla ja tez:wściekła/y::wściekła/y:.
Szym sniadania nie chcial zjadl troszke z wielim ALE~!!!!!!!!! Obiad tez mu nie pasowal plul gdzie popadnie i to juz nie byla zabawa,ale buzie oteieral costam polykal,potem zacisnal usta i koniec:baffled:To ja go wzielam na rece do odbicia i myle sobie zaraz dokonczymy no i jadl niby normalnie a potem puscil pawia,ja cala w zupie on i podloga w kuchni:angry::angry::wściekła/y::wściekła/y:,i nawet picia odmowil:szok:.
Ja siewykoncze przeciez,jak mozna nic nie jesc!!!!!!!!1
Co z tym chlopokiem sie dzieje!!??
Teraz siedzi mi na kolanach ale juz malpiego rozumu dostaje!!!:blink:
 
Maniulka, rzeczywiście kiepsko się to wszystko ułożyło... nieraz tak bywa - ja w takich sytuacjach, gdy się miotam i wkurzam to mówię sobie głośno: kobieto, nie stwarzaj sobie problemów i ciesz się z tego co Ci dziś przyniósł dzień - pomaga :tak: Oczywiście TObie tak nie mówię, do siebie samej to mogę mieć taki bezpośredni stosunek :)

Ewelcia - rozumiem jak to może być frustrujące; Natalia zwykle je dość ładnie choć nie jakieś duże porcje, a jak od czasu do czasu ma jakieś jedzeniowe fanaberie (np przed godziną nie tknęła zupki, ryk był i plucie:baffled:, a zwykle zajadała ze smakiem) to tez sie wkurzam i martwię... A u Ciebie to częstszy problem... Ale Szymuś ma już leki na ten refluks, prawda? To wkrótce na pewno będzie poprawa.

A my wczoraj zasiedzielismy się z gośćmi prawie do północy. Dziś leniwy, pochmurny i deszczowy dzień.
 
Miroslava gratuluje ząbka :tak:
Pati ostatnio też pije mi mniej mleka :baffled: wypijała 150 a teraz około 100 :szok: na jeden raz. Woli soczki od mleka :confused: soczku na raz około 100 ml i jeszcze by chciała. Ale myślę że to przez tą pogodę. Patuś wczoraj miała szczepienie i zrobiło się takie zgrubienie w tym miejscu :baffled: a dwa poprzednie szczepienia przeszła bardzo dobrze, bez żadnych śladów, gorączki itp. dałam jej około 15:30 nurofenu dla dzieci i śpi do teraz :szok: ale niech śpi maleństwo. Mam smarować to zgrubienie altacetem i robić z tego opatrunki. Szczepiliśmy szczepionką 6w1. Jakiemuś dzidziusiowi też się takie zgrubienie zrobiło? Sorry że ja tak tylko o sobie dzisiaj piszę ale jakaś zabiegana ostatnio jestem :confused:
 
My mamy za tydzień wesele mojego brata, a dziś m pojechał na kawalerski gdzieś na mazury, a ja się zabieram za szykowanie na panieński :-):-):-)
mama mi dopiero Jaśka zabrała, więc mam pół godziny na doprowadzenie siebie do stanu używalności... tort zrobiłam przyszłej pannie młodej z wiadomo jakimi akcentami ;-)
mialam jeszcze odkurzyć dom, ale to chba przełożę na poniedziałek..:baffled:
 
reklama
Do góry