reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Ja też przychodzę tylko się przywitać i lecę dalej do roboty. Mieszkanko sprzątnąc muszę, mały już w połowie spakowany, ja i mąż jeszcze nie:szok:. Ale dziś mam zamiar wszystko dopiąć na ostatni guzik. W razie czego jeszcze jutro jest dzień, bo wyjeżdżamy wieczorem.
Aha dziś u nas zaczyna się coś jak Oktober Fest i jeszcze mamy zamiar tam na chwilkę pójść.

Julia fajne, że mały dostał miejsce w przedszkolu.
EVE głowa do góry. Musi być dobrze:tak:
Modrolejka zdrówka dla Adasia.

Dobra zmykam brac się za porządki póki mały śpi.pa
Miłego dnia!!!
 
reklama
Modroklejko, strasznie współczuję, pomijając już że wyjazd się nie udał to jeszcze Adaś się tak nacierpiał. Wiem co to ból ucha bo jako dziecko chorowałam standardowo na wiosnę i jesień. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje. :tak:
Ola powodzenia w przeprowadzce, ale tego pakowania i rozpakowywania przy dwójce dzieci to nie zazdroszczę :-p
Julia świetnie że Damian się dostał do przedszkola, a co to znaczy przedszkole popołudniowe?? :confused::confused: pierwsze o takim słyszę :sorry2:
 
No to my już wstałyśmy mala spała ponad 3 godziny:-):-):-)a ja razem z nią:tak:
teraz kawkę popijam muszę się obudzić;-)
Julia super że Damianek dostał się do przedszkola :-)mój syn w Pl siedział w ławce z dziewczynka która tez miał spore zmiany skórne ale mieli taka wspaniałą pania która wszystko dzieciom wyjaśniła że to nie zaraźliwe i ze Gabi bo tak miała na imie jest chora i takie tam pamietam jak pięknie syn mi tłumaczył co jej jest był bardzo przejęty i tak dzielnie jej bronił
Caro81 dasz rade z pakowanie ja wyprowadzając się pakowałam sie w dzień wyjazdu :-D:-D:-Di zapomniałam tylko dwóch rzeczy które wzioł nam kolega
A u mnie własnie wyszło słoneczko mimo ze rano była paskudna pogoda,jutro podobno w mieście jest jakaśimpreza połączona z Polskim kiermaszem więc obowiązkowo musze tam być:-)
 
Ostatnia edycja:
magda19lenka popołudniowe tzn. od 13.30 do 18.00 bo skoro i tak siedze w domu z Natusiem bo żłobków się boje a dieci śpią do 10-0tej to po co mam ich z łóżka wywalać o 6.00-stej ale i tak jest zapisany do przedszkola bliżej domu na rano jest 7 na liście rezerwowej

maniulka no to mnie pocieszyłaś:tak: może nie będzie tak źle:tak:
 
maniulka, gratki :tak::tak::tak:

Moja maruda dziś kapała sie w takim pontoniku na ogródku teraz porbuje zasnąć ale cos nie bardzo jej to wychodzi :baffled: Popłakuje co jakiś czas, już prawie przysypia i znów :baffled: masakra, chyba ząb nam idzie, ale pewna nie jestem.
 
Mamy drugiego ząbka!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-)
no super!!!
gratuluje:-):-):-)My nadal czeka.

Wyszlam z mlodym na dwor bo przestalo padac i nawet sloneczeczko zaczelo ladnie swiecic a po 15 min zaczelo tak lac ze szok:szok::szok::szok:i do tego tak wialo,czekalam w kuchni ze moze przejdzie a tu jeszcze gorzej.
moj Szym jak nie jest na dworku to on czasami malpiego rozumku dostaje-normalnie sam nie wie czego chce!!!
Wlasnie sie wyspal-spal 5min:baffled:.a wyglada jakby spal conajmniej 2h zreszta on tak zawsze!!!
Oprocz tego mial dzis 2drzemki po 30min i pewnie jeszcze jedna taka utnie.
W nocy sie budzi po 5razy w dzien tez malo spi:blink:
Coraz gorszy sie robi-czasami juz nie wyrabiam:cool2:
Przy jedzeniu pluje,musze go zabawiac albo wydawac dziwne dzwieki-napewno nie chcialy byscie tego slyszec!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka

My własnie wróilismy z 2 godzinnego spaceru, ręce mam do samej ziemi jedną wózek a drugą rowerek z Damiankiem bo uczy się jeździć i 3 gleby zaliczone
xx_haha_01.gif
ale pogoda nie dla mnie, jęzor mi wisi
xx_haha_01.gif
a powinnam dzisiaj jeszcze posprzatac reszte chaty bo tylko jeden pokój posprzątałam
xx_wstydzioch.gif
i nie chce mi się i chyba zrobie jutro
xx_noniewiem.gif
wsumie obiad na jutro ma, pranie dzisiaj zrobiłam więc poprasować jeszcze by trzeba było
xx_olaboga.gif
 
Do góry