reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
EVE mamy w planach odwiedzić Wrocław, ale nie wiem jeszcze kiedy:confused:
Najprawdopodobniej w poniedziałek, bo tam mieszka rodzeństwo męża.

Aha i nie stresuj się tak tym, że wracasz do pracy. Wszystko będzie dobrze. Zobacz ile dzieciaczków jest w żłobkach. Ada nie będzie sama.
 
Ostatnia edycja:
Caro, zapisz sobie mój nr tel jest na wz, jak będziecie we Wrocku i będziesz mieć ochote to może spacerek po ryneczku i o jakies lody zachaczymy :-)
 
EVE81- źle mnie zrozumiałaś, może źle się wyraziłam, chodzi mi o to, że to super jak mama bardzo chce zostać z dzieckiem w domu, bo znam przypadki, że babeczki nawet do końca macierzyńskiego nie siedziały tylko szybko opiekunka i wio do pracy!!! ALE WIADOMO life is BRUTAL nie każdy może zostać tyle ile pragnie, i dlatego napisaałam, ze to jest indywidualna sprawa, broń Boże nic złego :tak:
 
EVE już zapisałam i wiesz co mam przeczucie, że może uda nam się spotkać, bo mąż ma w planach jechać do Wrocka na spotkanie z kolegą wiec może wtedy? Zobaczymy jak się ułoży, ale fajnie by było:)
 
ja będąc w ciąży ciągle na kurniku grałam w kanastę :tak:
teraz już nie pamiętam kiedy grałam... chyba właśnie ostatnio w ciąży...
 
reklama
Do góry