reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Witam

Nie było mi kilka dni a tu tyle naklikane:szok: nie doczytam Was niestety:-(

Informuje że przez jakiś czas będe mniej zaglądać bo remont się wlecze a teściowa wymysliła jeszcze ocieplenie domu - mój m i ja:wściekła/y:

pozdrawiam
 
Miotlica trzymam kciuki!!!
Julia Miotlica jutro ma egzamin na prawko!!!

Moj maly wlasnie zasypia,m sie kapie a ja przy kompie:-D:-D:-Dalez mi sie zrymowalo!!1
 
nie było mnie kilka dni, ale coś tam nadrobiłam...
MR strasznie współczuję niepokoju o męża. wiem co to znaczy... dobrze, że wszystko ok, a samochód jak sama piszesz rzecz nabyta...
Gosia - dużo miłości przede wszystkim:-D
Marzenka - mnie się zdarzyło nie krzyknąć...... ale mocniej przytrzymac dzecko.... :-(kurde a wstyd mi jak nie wiem. jak mała uspyiała którąś godzinę a ciągle przekręcała sie na plecy - a tak nie uśnie. :baffled: juz któryś raz ją odkręcałam i za którymś razem nie wytrzymałam i ją przytrzymałam jakoś mocniej. nie sprawiłam jej bólu broń Boże. tyle, że było we mnie dużo złości.... a potem gigantyczne wyrzuty sumienia...moja mama mnie potem kilka godzin uspokajała, mówi że każdemusię zdarza stracić panowanie nad sobą. ona też traciła:-p terazzanim strace kontrole wolę wyjść do kuchni i odetchnąć chwilkę:happy:
Miotlica - trzymam kciuki
Avanti - no i jak było, Eve a ty kiedy wracasz do pracy?
a Ola?? czy ktoś wie co z Julianką?????

u nas weekend całkiem fajny. rodzinny. duzo usmiechu było:blink: i kupiliśmy sobie lustrzankę na rocznicę slubu... na razie staram się ją rozgryźć ale łatwo nie jest
 
miotlica- trzymam kciuki, bądz dzielna, zachowaj zimną krew i jeśli wyczujesz, że możesz to kokietuj i zagaduj egzaminatora...w moim przypadku zadziałało!!! ewidentne wymuszenie pierszeństwa na rondzie a od 4 lat jestm szczęśliwym kierowcą :-);-)
 
reklama
Miotlica życzę powodzenia :tak:
Patrycja ma już mniejszy katarek :-), teraz śpi w łóżeczku na brzuszku :-D a ja mam jakiś lęk przed spaniem dziecka na brzuchu :baffled: i pewnie ją odwrócę na boczek a tak słodko wygląda na brzuszku. Pati teraz jak ma katarek to śpi na cieniutkiej podusi.
 
Do góry