reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Sara ja pytalam w aptece i odrazdono mi fenistil, sprawdzona metoda to cebula albo czosnek na ukaszenie....



zmykam sprzatac dzisiaj siostra przyjezdza do mnie z 3 miesieczna Olcia :-)
 
reklama
Justyna rozbawiłaś mie snem haha, tylko kurcze czemu ja w nim takie niemila bylam :-( jak internetowa-forumowa groteska haha ...


Nika dobry pomysl ze spotkaniem...

ja dodam ze my lutowki tez z calej Polski mamy a nawet jedna z Niemiec przyleciala na spotkanie....pierwsze bylo w Warszawie drugie w Gdyni... na drugi zlot wiekszoc zaplanowala wakacje w okolicach Władysławowa, terminowo nawet urlopy zgrywalysmy oj bylo fajnie teraz zaczynam doceniac to ze nam sie udalo...trzeci zlocik planujemy gdzies na poludniu Polski...
takie spotkania to niesamowita sprawa....poza tym tworzymy taka rodzinke pomagamy sobie wspieramy sie.... ale jak juz pisalam nie zly przesiew byl na forum...zostaly najwytrwalsze ;-)
 
Witaj Saro, też się cieszę ze już wróciłaś:-)
A co do fenistilu to tu masz cytat z ulotki żelu "U niemowląt i małych dzieci nie stosować na duże powierzchnie skóry, zwłaszcza uszkodzonej lub zmienionej zapalnie". Myślę, że jak małej bardzo dokucza świąd to smiało możesz jej posmarować to ugryzienie bardzio cieniutką warstwą.
Z resztą ja w tym roku byłam na mazurach a wiadomo ze tam wylęgarnia komarów i pediatra kazała mi zabrać fenistil i stosować tak jak pisałam wyżej.
 
Ja ostatnio smarowałam córcie fenistilem na rączkach. :tak: miałam zgodę lekarki na smarowanie jej dwa razy dziennie, te ukąszenia znikły już po dwóch posmarowaniach :tak:
 
dostaliśmy na 2 dni przepustkę - więc szybko piszę
Mały miał zrobiony zabieg, ale niestety z siusianiem nadal kiepsko
wracamy do szpitala jutro i zrobią nam szczegółowe badanie.... mam nadzieję że coś wreszcie ustalą bo najgorsze jest czekanie i niewiedza. Badania nie chcieli zrobić wcześniej bo po zabiegu i cewnikowaniu nie chcieli zadawać kolejnego bólu....
ale ogólne wrażenia ze szpitala - masakra ... organizacja fatalna, o wszystko musisz się prosić... szooook

jestem taka padnięta że nie nadrabiam zaległych stron - tylko widziałam coś o trolu - co się znowu stało??????
 
Kaczuszka ucałuj synka!!!

Dziewczyny, ja uważam, że nowe dziewczyny mogą dostać dostęp do wz, ale nie odrazu, poprostu wolałabym je trochę poznać...:tak:

Ola o, kciuki mocno zaciśnięte:tak:

Sara Adiego też ugryzł komar w czoło, ja niczym tego nie smarowałam, a Adi nie drapał, a jak wiadomo, jak nie drapie to nie swędzi i samo zniknęło:tak:
 
reklama
już znalazłam - Nika81 znów... no cóż...
ja też zbyt dużo nie udzielam się, ale byle do 1.09- duży pójdzie do przedszkola, z małym mam nadzieję że się wyjaśni i będzie ok

a tak wiecie Miki mało przybiera - waży 6400 (urodził się 3000) :no: trochę mnie to martwi - może ma to związek z siusianiem i wszystko się ureguluje...
 
Do góry