reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Myfa Patrycja też zupkę pije z butelki, a to dlatego że łyżeczką jej za wolno idzie. Karmię ją jakieś 7/10 minut łyżeczką a potem resztę butelką. :tak:
 
reklama
Sorki, że wracam do sprawy z Niką w zupełności się z Wami zgadzam, a ja bym chętnie zapisała się na listę marcówek i udzieliła szczegółowych, odpowiedzi ale nie wiem jak to zrobić. I powiedzcie mi jak się dostać na forum zamknięte??
 
aż się cofnełam o kilkanaście stron...ale afera...nie wiadomo o co!!!

czesc dziewczyny ode mnie i Szymka!!!

UWAZAM ZE NATYCHMIAST TRZEBA ZAMKĄĆ DOSTĘP DLA NIKI DO ZW. nibby z jakiej racji ma miec , widziec nasze zdjecia i adresy??? bardzo przykra sparwa....i nic sobie nie powinnysmy wyrzucac, zwłaszcz Ty MR!!! dziewczyna ewidentnie ma problem z sobą..a my byłysmy tylko pretekstem

nie moge za dlugo pisac, bo jak wiecie jestem w gościach...ale serdecznie Was pozdrawiamy i caaaałujemy...

mam nadzieje ze tesknicie troszke za nami...;-)
 
reklama
Do góry