reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

karolka no to nie zle....ta moja promocja to zadna w takim razie .... haha szkoda ze nie wiedziaam wczesniej...ale narazie mam zapas pieluszek....
 
reklama
Ja muszę zrobić zapas pieluszek:tak:

W sobotę wyjeżdżam i to chyba na cały miesiąc. NAjgorsze jest to że tam nie ma internetu i nie będę mogła do Was zaglądać:no: buuuuu!
Uzależniłam się od Was:tak:
 
No nie wiem czy tak odpocznę:baffled: Zaraz będę ciągana w odwiedziny bo wszyscy chcą nacieszyć się Gabrysią. Zresztą tata wychodzi ze szpitala i chcę się nim trochę zająć. No i znów będę sama z Gabi bo M. tylko nas zawiezie i znów na kurs jedzie.
Jakoś najlepiej czuję się w swoim mieszkanku, tu mam wszystko pod ręką. A tam jedzie się z mega załadowanym samochodem a i tak brakuje wielu rzeczy.
Jadę tam ze względu na Gabi bo przy niedoczynności tarczycy powinna być bliżej morza (będę co prawda mieszkać 50km od morza, ale na każdy weekend będziemy nad Bałtyk jechać), no i dla rodzinki bo tak rzadko ma okazję nas widzieć.
 
Kurde zjadło mi takiego długiego posta, alez jestem zła :wściekła/y:

Kitki, u nas taki sam przebieg wydarzeń dzisiejszego poranka :tak::-D

karolka, tak to już w Polsce jest ze zanim coś załatwisz to w tych urzędach korzenie można zapuścić :baffled:

Dzień wczorajszy to była u nas karastrofa, bo Ada odmawiała picia mleka, za to nadrobiła dziś w nocy budząc sie aż 3 razy :szok:
Dziś też sadny dzień jeśli chodzi o możliwość kupienia nowego mieszkania. Jednak na za wiele sie nie nastawiamy, gdyż przez ten dziadoski kryzys nasza zdolność kredytowa ulegla pomniejszeniu, no i jest jeszcze jeden członek rodziny. Jestem troche zdruzgotana, jak ten kraj potrafi podciąć człowiekowi skrzydła i po co ja do pracy wracam :baffled:

Moje słoneczko kończy dziś 5 m-cy :-)i oli_o Jula :tak:

Ja dziś planuję podejśc do casto po antyrame, bo mam fajne zdjęcia Ady wydrukowane a fomacie A3 na papierze faktury lnu.
Soneczko świeci, lato znów powraca :-)
 
Eve a na suwaczku jest 5m i 3 dni:baffled:

Trzymam mocno kciuki za mieszkanko:tak: Idziecie oglądać?


A ja się z deka nudzę bo Gabi jeszcze śpi... zasnęła o 20.30. Żadnej pobudki w nocy nie było!
 
Madzik a jaką msz maszynę do chleba? Bo mam chęć kupić ale wolałabym jakąś radę odnośnie modelu. Często pieczesz chlebek?

link tak jak podałam wyżej Modroklejce.
A czy często?
U nas jadamy mało chleba wiec raz na 2-3 dni ... Ale u nas tyle szedł 1 bochenek zawsze..
Teraz jednak jadamy razowy prawie tylko.. bo smaczny:-)
 
reklama
ja na szybko dopióki mała maruda nie wsanie...
wczorajjuz się nie budziła - o 21 na karmienie i spać. wstała za to o 2, 4 i przed 6.... za każdym razem jeść.... Maniulka - wydaje mi się, że tyo od wzbogacania diety.:baffled: nie wiem czy brakuje mlecznego posiłku czy bliskości... nie mam pojęcia, ale u nas noce były przesypiane aż do chili wprowadzeniasłoiiczków - czasem budziła nie 1 w nocy...:baffled: od 6 nie spimy, potem byla jedna drzemka - godzinna wię tez się połozyłam teraz druga... ale marudne to moje dziecie dzisiaj jak licho.:baffled: no i wymusza dzisiaj branie na ręce... muszę ochrzanić moją mamę bo to ona bez przerwy ją nosi a mnie potem kręgosłup wysiada...

Madzik swój chlebek to jednak swój... kurcze też może się skuszę...
Ola_o Eve wszystkiego dobrego dla Ady i JUlki!!!!!!!!!!!
a Oliwier teżdzisiaj czy dopiero za dwa dni???bo suwaczekmówi,że dzisiaj...
Karolkamy też będziemy tęsknić, aleMyfa ma rację odpoczniesz chociażodnetu:-p
 
Do góry