reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

A tak z innej beczki...coraz mniej nas na tym forum....szkoda...
miotlica mało się odzywa, truda, sara tez coraz mniej, MM-gdzie ona jest???
ewelcia-no to wiadomo ze na wyjeździe-ale jak wróci-hohoho to będzie opowiadać!!!
 
reklama
Hej, tak mi szkoda, że nie mam czasu na pogaduchy.... Teraz mam 3 dzieci w domku- dwoje moich i mój 9-cio letni brat:-). Do tego coraz więcej pracuję, bo teraz sezon ślubów, więc panny młode oporządzam;-).
Mam nadzieję, że choć czasem uda mi się skrobnąć żebyście o mnie nie zapomniały:tak:
Za 2 tyg. jedziemy na Głębokie na weekend, nie mogę się doczekać.
ATsonia gratulacje dla Szymonka z okazji posiadania pierwszego ząbka!
Małej chyba "dwójka" wychodzi, bo ma białą kuleczkę pod dziąsełkiem- moja siostra też zaczęła ząbkować od "dwójek".
Ok, kończę pomidorową i zmykam do gabinetu.
Buziaki!
 
Ostatnia edycja:
A tak z innej beczki...coraz mniej nas na tym forum....szkoda...
miotlica mało się odzywa, truda, sara tez coraz mniej, MM-gdzie ona jest???
ewelcia-no to wiadomo ze na wyjeździe-ale jak wróci-hohoho to będzie opowiadać!!!

Jestem jestem:-D dzieki za pamiec:-)

Podobno norma jest ze w okolicach 4 miesiaca dziecko zmienia swoj tryb dnia....
No moja wlasnie od 2 dni daje mi pospac do okolo 10 (dzis do 9.30);-) i zawsze to od 6 budzila sie co godzine i musiala do tej 10 pociumlac troszke mleczka:baffled: a teraz jje dopiero o 8 i dalej w kime:tak: oby te 2 dni nie byly wyjatkiem i juz niech tak zostanie;-)

ATsonia gratuluje zabka:-) rzeczywiscie ten Twoj Szymus szybki chlopak :tak: duzy silny robi niesamowite postepy choc jeden z najmlodszych a teraz zabek:-p

Magdalenka narazie zabka niegratuluje:-p czekam na wiesci;-)

A ja juz dzis posprzatalam cale mieszkanie mala jak obudzila sie o 9.30 to tylko ja przebralam i siup do lozeczka karuzelke wlaczylam i sobie z nia gadala:-D tak wiec na szybkiego udalo mi sie wszystko porobic:tak: teraz znowu spi w hustawce:-p
 
A tak z innej beczki...coraz mniej nas na tym forum....szkoda...
miotlica mało się odzywa, truda, sara tez coraz mniej, MM-gdzie ona jest???
ewelcia-no to wiadomo ze na wyjeździe-ale jak wróci-hohoho to będzie opowiadać!!!

Jestem, jestem. Ale mam teraz co dzień jazdy - 2 godziny, a z podróżą do Tarnowa i jakimiś tam sprawunkami to się 4 godziny robi co dzień! Więc może będę rzadziej zaglądać.

Dziś na jazdach uczyłam się ruszać na górce z hamulca ręcznego i nożnego, potem pojeździliśmy trochę po mieście a na koniec pojechaliśmy na obwodnicę i po raz pierwszy jechałam 100km/h i robiłam wyprzedzanie!!! Bosko było:-) Straszną frajdę sprawia mi jazda samochodem, choć na razie niewiele umiem.
 
ATsonia, gratulacje dla Szymka :-)

u nas właśnie trwa burza, byłam do południa na spacerze, całe szczęście zdążyłam wrócić, bo przed chwilą tak lało, że aż szaro było od deszczu
Jula gorączki po szczepieniu już nie ma, ale strasznie jej to oczko ropieje - tak się ślimaczy, cały czas załzawione :-(
 
A ja dzisiaj znowu byłam w gdańsku na prześwietleniu bo coś nie wyszło ostatnio :confused: i we wtorek mam zadzwonić. Mogłaby już się w końcu okazać co to jest, bo kark mnie boli coraz mocniej.
Patrycję dzisiaj po kupce wykąpałam w bidecie :-D he he ale z zastanowieniem patrzała na kran a potem zaczęła go łapać :-D chyba podobała jej się ta kąpiel na szybkiego :-D.
Co do spania to moja córuś już śpi coraz ładniej :tak: nie mogę narzekać, wstaje około 6,7 czasami się przebudzi około 22,23 ale później już raczej nie :-). A o 22,23 i tak jeszcze nie śpię, więc niech się budzi jak chce :-D. Dzisiaj wstała o 5:30 i gadała i śmiała się do karuzeli :-D jak się obudziłam to mąż do mnie powiedział zobacz co ona robi :-D a ja wstałam i cyk ją na boczek położyłam i dalej spała :-D.
A teraz Patrycja leży obok mnie i śmieje się do laptopa :-D
 
Ola - ależ szkoda mi Twojej Juli - czy to oczko ją boli?
Agusia - fajnie, że Patusia reguluje sobie fajnie nocny sen.

Natalia w zasadzie od początku przesypiała całe noce - w pierwszych tygodniach budziła się w nocy co 4 godz (nie licząc pierwszych kilku dni gdy ewidentnie miała przestawiony dzień z nocą). Jako miesięczny bobas budziła się ok 3 i ok 7 - i spała do 9. A gdy miała dwa miesiące (tak około) to już tylko jedna pobudka została ok 5-6 i śpi do 9. Śpioszek jeden - ale mówi się, że jak się w ciąży dobrze spało, to dziecko też tak bedzie - a ja będąc w ciąży spałam dużo :tak: No i Natalia niestety od samego początku na butelce - ale plusem tego są właśnie te przesypiane całe nocki od bardzo wczesnego momentu.

Teraz Mała bawisię na macie - wpatruje się w kolorowy wiatraczek, który dostała wczoraj od jednej z cioć - bardzo jest piękny dla niej, hihi.
 
Ostatnia edycja:
miotlica, myślę że jej nie boli, po prostu łzawi ciągle, albo taka ropa łzami rozwodniona leci z niego, a jak trochę jej pomasuję to się niestety robi lekko czerwone i podpuchnięte - no ale muszę to robić bo inaczej całkiem jej się zatka albo zapuchnie :-(
 
reklama
hehehe-to trzeba Was, że tak powiem z nazwiska wymieniać, żebyście się odezwały???? ;-):-):-D

ja wiem, wiem, ja to zawsze piszę jak nikogo nie ma, a potem odpalam komputer następnego dnia i SZOK-nie do nadrobienia....stąd moje reakcje na Wasze posty moga byc lekko opóźnione :-D
 
Do góry