reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

my też tęskniłyśmy za Tobą. Wita po przerwie.

ja po śniadanku. Zu się zaraz obudzi i zaczynamy pakowanie... pogoda taka sobie - oby nad morzem było ładnie:zawstydzona/y:
 
reklama
Mało spałam tej nocy, mam zawoly nos i gardło. /Mówię jak z wielką kluchą w gardle i ciężko mi oddychać. Oby tylko Gabrysia się nie zaraziła!!!:no:

Do tego córcia dziś aż 3 razy budziła się w nocy.
A przez to choróbsko prawie pokarmu nie mam:no: Mam nadzieję że laktacja poprawi się jak tylko ciut mi się polepszy.
 
Ja padłam wczoraj jak kawka przez tą @. Ogólnie jesli chodzi o ból to najgorszy jest 2 dzień ale tym razem obeszło się bez tabletek. Najgorsze jest to, że po porodzie mam strasznie obfite @ :-(
 
Mało spałam tej nocy, mam zawoly nos i gardło. /Mówię jak z wielką kluchą w gardle i ciężko mi oddychać. Oby tylko Gabrysia się nie zaraziła!!!:no:

Do tego córcia dziś aż 3 razy budziła się w nocy.
A przez to choróbsko prawie pokarmu nie mam:no: Mam nadzieję że laktacja poprawi się jak tylko ciut mi się polepszy.

Karolka - karmisz piersią więc mała na pewno nic nie złapie bo z Twoim pokarmem od razu dostaje przeciwciała. nie masz się czego bać. To nawet lepiej, że się przeziębiłaś - od razu Gabrysia dostjae mesę dodatkowej ochrony. A laktacja co najwyżej szwankuje przez nerwy - nic innego. Spokojnie kobieto - i zdrowiej

Hej od rana chodze zla jak mucha...przez ten okres.Dostalam wczoraj nic niebolalo a o 3ej nad ranem jak mnie wzielo to myslalam ze umre dopiero po 3 tabletkach przeszlo:baffled:.
Corka dzis dokucza,maly miauczal bo spiacy byl...oj oj oj ,juz spi ale zachowanie obydwojga tzn placz to nie na moje nerwy.
Pozdrawiam

U no to nie zazdroszczę humorku:-p a ja aż się boję kolejnej @. ostatni raz miałam ponad rok temu - masakra, już nie pamiętam jak to jest. i wcale za nią nie tęsknię... ale aż się boję co to będzie jk się znów zacznie


Zu ucina sobie kolejną drzemkę a ja pakuję... cholera by to wzięla, ile tego jest przy dziecku. o sobie jeszcze nie zdążyłam pomyśleć...
 
hej;-) my dzisiaj pospalysmy sobie do 10:-) wiec niby sie wyspalam ale jakas taka bez sil jestem.. to chyba przez ta pogode nadal jest jakos tak pochmurnie i az strach wyjsc bo w kazdej chwili moze lunac deszcz:baffled:
mala wlasnie przysypia w hustawce z palcem w buzi:-D:-D:-D

MR ja pierwsza miesiaczke po porodzie taka mialam ze niby nic nie bolalo a w nocy jak chwycilo to myslalam ze umre:baffled: zycze poprawy chumorku i stalowych nerwow dla maluszkow;-)

Justyna Kaczuszka ale macie super:tak: Milej podrozy!:-) My za 8 dni jedziemy na 6 tygodni:happy2: ale sie ciesze:-D

Karolka moja mala ostatnio tez caly czas budzi sie po 2-3 razy a bylo juz tak fajnie ze po wieczornym jedzonku budzila sie dopiero kolo 5 a czasami nawet 6-7:tak: odmienilo nam sie to przez te upaly bo malo jadla w dzien a w nocy nadrabiala ale teraz upalow nie ma a w nocy i tak sie budzi czesciej fakt ze w dzien nadal jada mniej..
 
zupełnie nie moge się zorganizować:-) jutro chcę położyć się z małą około 19 - czyli dla niej jak zwykle - bo w samochodzienie usnę a przecież mała nie da mi pospać w dzień - co ją obchodzi że mamusia się nie wyspała??:-p więc jak pojedziemy około 2 to chce spać razem z nią. potem ją nakarmić i do samochodu. tyle, że ona nie je zwykle o tej porze i... bardzo nie liubi być budzona. aż się boję.

więc ogólnie muszę się spakować i samochód zapakować do jutra do 19. tak żeby pójść spać i tylko to co z kąpieli zostalo dopakować i fruu nad morze. a jak Adka zniosla podróż? musiała się aklimatyzować na miejscu??
 
reklama
u mnie podobnie - to upały - dzieci musza kiedyś nadrobić kalorie... ale już dziś przespała całą noc znowu. tylko w dzień i tak mało je... ale to może przez tą kupę. mam nadzieję że dzisiaj zrobi bo to już 12 dzień czyli najwyższa pora:tak:
 
Do góry