reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

EVE a to są saszetki takie do rozpuszczenia w mleku czy kropelki ? bo tego nie miałam ja podawałam Lacidobaby na flore bakteryjną i na jelitka za 10saszetek płaciłam 15zł :tak:
 
reklama
avanti, to są kapsułki, wiesz w takich otoczkach rozpuszczalnych, ale ja je roztwieram i wsypuję do mleczka :-) Tak mi poleciła pediatra. Nie jest to kłopotliwe. za 10 szt płacisz około 18 zł, więc 30 lepiej się opłaca.
 
Dziewczyny moze to glupio zabrzmi ale ja jeszcze oprocz infacolu,coliefu, plantexu i herbatki koperkowej nic jeszcze nie podalam malemu.
Ah przypomnialo mi sie raz mu dalam Calpol bo mial mala goraczke,ale wtedy chyba temperatura mu sie podniosla bo za cieplo bylo w domu.

Avanti a ile zjadl Alan wczoraj?
Moj 400ml mleka i 60ml mlaka z kleikiem kukurydzianym.:baffled:
A teraz dopiero 170ml:baffled:
 
ewelcia, ale dicoflor to taki środek pokroju infacolu, ma podobne własciwości i działanie :-) Żaden tam lek na receptę :)
nie no spoko.
ja sie nie znam na tych srodkach bo nie ma mnie w Polsce,tylko dziwi mnie to ze mi nie zalecili dawac jakis witamin np.gdy dziecko zlapie katar.
Wy np podajecie cebion czy cos takiego,albo jeszcze cos a mi jak maly zlapie katar to nie mam mu co dac.
Jak pojade do polski to musze sie zaopatrzec w jakies "wynalazki":-D.

Dziewczynki trzymajcie kciuki zeby Szymus dostal paszport;-)Bo jak nie dostanie to kicha:baffled::angry:
 
Hej wam. My właśnie wrociliśmy z poradni prelaksacyjnej czy jak to tam się nazywa. Mała dostała aparat na biodra ( nie wyobrażam sobie, zeby miala w tym być 24h przez miesiac albo dwa. Boszzzzzzzzzz masakraaaaaaaaaaaaaaaaaa bede siedziec obok małej i wyć razem z nią ...:((((((((((( bo jak jej to załozyła - lekarka to wyla w niebogłosy :(((
 
Nika głowa do góry! Dziś dzień dzieciaczka nie możesz być smutna bo Maluszkowi się udzieli...Ten miesiąc szybko zleci, zobaczysz! A jakie potem Twoja niunia będzie miała zgrabne nóżki:tak: Wszystko można przetrwać, teraz najtrudniejsze żeby się z tym oswoić, ale kilka dni i będzie już lepiej...
 
reklama
ewelcia86 mój mały dostaje cebionmulti cały czas 3 kropelki i vigantol 1 kropelke. A przeziebienia jeszcze nie mieliśmy - odpukać w niemalowane oczywiście:tak:

Nika widocznie lepiej malutkiej teraz założyc aparat na bioderka moj starszy synek był bardzo szeroko pieluszkowany do 8 mieisęcy i nawet jak były upały to miał pampersa , pieluche tetrową i odpowiedniej szerokości pieluche flanelową - masakra, a Ty i malutka pomęczycie się tylko miesiąc czy dwa i spokój a nie 8. Więc głowa do góry;-) Nika a moje pytanko, czy Ty czasem nie masz depresji poporodowej?
 
Do góry