reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Patrycja na szczęście nie ma problemów z jedzeniem, zjada 130 co 4, 5 godzin a ostatnio zauważyłam że 130 powoli będzie dla niej za mało, bo coraz częściej po pół godziny lub godzinie woła o jedzenie, chyba powoli przejdę na porcje po 150ml. Wykapałam dzisiaj Pati o 21 i teraz już ładnie śpi :-)
 
reklama
Jeżeli chodzi o becikowe to podobno jest tak że wnioski złożone po 10 dniu miesiąca wypłacane są w kolejnym miesiącu. Tak bynajmniej jest w mojej gminie. A jeśli przed 10 dniem miesiąca to wypłacają jeszcze w tym samym miesiącu. Ja wniosek złożyłam niedawno więc w czerwcu powinny pieniążki wpłynąć na konto:-) będzie akurat na chrzciny...:-)

Wczoraj dostałam pierwszą po porodzie @. Strasznie się jej bałam, ale jak na razie nie jest ani bolesna ani obfita. Chyba że to dopiero jej poczatki i jeszcze się rozkręci... Oby nie bo wcześniej miałam strasznie bolesne @, często aż traciłam przytomność z bólu...
 
Ja wniosek złozyłam 11-go :-D więc w czerwcu będą pieniążki, a czerwiec już jutro się zaczyna.

Co do @. w dalszym ciągu nie boli mnie brzuch, a wcześniej bez tabletek by się nie obyło, ala za to nieco obfitsza jest. Coś za coś ;-)
 
A co do @ to mi się wydawało że dostałam tydzień temu pobolewał mnie brzuch ale bardzo delikatnie,ból taki miesiączowy mi się wydawał ale prawie nic mi nie leciało tylko troche i po 2 dniach przestało dziwne:eek:
 
:eek:
Jeżeli chodzi o becikowe to podobno jest tak że wnioski złożone po 10 dniu miesiąca wypłacane są w kolejnym miesiącu. Tak bynajmniej jest w mojej gminie. A jeśli przed 10 dniem miesiąca to wypłacają jeszcze w tym samym miesiącu. Ja wniosek złożyłam niedawno więc w czerwcu powinny pieniążki wpłynąć na konto:-) będzie akurat na chrzciny...:-)

Wczoraj dostałam pierwszą po porodzie @. Strasznie się jej bałam, ale jak na razie nie jest ani bolesna ani obfita. Chyba że to dopiero jej poczatki i jeszcze się rozkręci... Oby nie bo wcześniej miałam strasznie bolesne @, często aż traciłam przytomność z bólu...
Ja złożyłam wniosek 09, a 20 miałam pieniążki na koncie.
Ja pierwszą @ dostałam 5 tygodni po porodzie, ledwie co skończyło mi się krwawienie poporodowe. Byłam w szoku, bo karmię piersią na żądanie. Teraz właśnie zbiera mnie znów na @ i jest jakoś dziwnie - plamię od 4 dni, brzuch boli, a konkretnego krwawienia nie ma. Mam nadzieję, że będzie Cię mniej bolało, ja miałam mniej bolesne @ po urodzeniu dzieci.
 
Ewelcia lekarz odpisał mi tak :
Pogorszenie apetytu jest związane z problemami brzusznymi- niestrawność?, nietolerancja pokarmu?, zakażenie przewodu pokarmowego?, ale i np.dróg moczowych. Proszę podawać dziecku probiotyk np. Dicoflor30, obserwować kupki, mierzyć temperaturę i zgłosić się do pediatry. oraz że może ma niedokrwistość lub niedobór żelaza i mam się zgłosić do pediatry :sorry:
co do pleśniawek to też myślałam że ma bo nie chce jeść ale nie ma żadnych nalotów w jamie ustnej :tak:
a dziś odpukać narazie jest lepiej mały zjadł już 305ml:-D zobaczymy co będzie do wieczora jak powtórzy sie wczorajszy dzień to jutro zasuwam do lekarza :tak:
mi się wydaję że on przez brzuszek nie mógł jeść wczoraj bo jak dałam mu czopek to po godzinie zjadł 60ml bez żadnych protestów i od wczoraj podaję mu Debridat na brzuszek ostał wczoraj na noc i dziś rano i widzę że jest lepiej a jeszcze muszę chyba kupić ten Lacidobaby co brał wcześniej bo to mu pomagało się wypróżnić :sorry:
biedne te moje dziecko tyle leków musi się najeść żeby normalnie funkcjonował i żeby go nic nie bolało :crazy:czasami mam wyrzuty sumienia że urodziłam takie chorobliwe dziecko i teraz musi cierpieć :-:)baffled:
 
reklama
avanti, jesli zdecydujesz się na Dicoflor 30 (on tam stwarza jakąś pozytywną florę bakteryją czy coś) to lepiej opłaca się opakowanie 30 sz za 30 zł. Trzymaj w lodówce. U nas swego czasu to działało, potem przeszlam na espumisan a teraz jak się nam skończył znów na Dicoflor przejdziemy.
 
Do góry