reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Ja już też od jakiegoś czasu nie śpię ;-) w nocy miałam pobudkę o 1:30 potem o 5 :szok:, potem o 7 też chciała jeść hmm no i teraz o 10. Patrycji się trochę poprzestawiały godziny jedzenia przez ten wyjazd, bo już miała w miarę uregulowane a te dzisiaj w ogóle się nie trzymają normy :baffled:.

Kobietki wszystkiego najlepszego dla wszystkich mamuś z okazji Dnia Matki ;-)
 
reklama
ewelcia dziękuję kochana za życzonka i odbijam piłeczkę również do Ciebie, bo Ty dziś również świetujesz :-) Wszystkiego najlepszego, samych szczęśliwych chwil w życiu i żeby Szymuś zaczął ładnie jeść i mniej nerwów.

irmaa, no właśnie wczoraj patrzyłam w sklepie na te kremy z faktorem 50+ (z serii Nivea baby hipoalergiczny, Ada ma parę rzeczy i nam się nadają), koszt 40 zł :szok: Teraz to jej posmaruję "kremem na każdą pogodę" (plus siedzenie w cieniu) ale nad morze kupię koniecznie tamten.
 
Dzieki Eve:-).
Pomyslalam sobie ze moze bym wyslala sms-a z zyczeniami do tesciowej ale szukalam na necie jakis zyczen a tam same typu "kochana mamo" ja mame to mialam jedna i niepowtarzalna a jej tak nie napisze.
Macie jakis pomysl?
 
EVE Ewelcia - wszystkiego dobrego z okazji imienin, duzo duzo uśmiechu:-)
a wszystkim mamusia Wszystkiego Najlepszego z okazji naszego święta;-) To w koncu nasz pierwszy Dzień Matki (przynajmniej dla większości z nas;-)). Dostałyście coś z okazji tego święta ?????:-)
Ja od rana sie zastanawiam czy mój P. coś z tej okazji wymysli ale chyba sie nie zanosi, siedzimy razem w domu, w tv trąbia o dniu matki a on nic:zawstydzona/y: Poczekam do wieczora ale pewnie nic z tego:zawstydzona/y: później pewnie powie ze Nadia za mała aby mogła uczcić Dzień Matki ale kurcze od czego on jest:confused2: Jak nic nawet nie napomknie na ten temat to sie chyba pogdniewam a juz na pewno bedzie mi przykro:-(
 
108321.gif


Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mamusiek!!!!!!

A moj m przed chwila wpadl do domu bo rano zapomnial telefonu i nawet mi zyczen nie zlozyl:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.Mowil ze do matki bedzie dzwonil z zyczeniami:angry:
W sumie ja tez mu nie zlozylam 24lutego,ale wtedy to na smierc zapomnialam bo wczuwalam sie w role matki:eek::-D
 
Robert kilka dni temu mówił do Patrycji że będę musiał Cię wziąśc na zakupy bo się zbliża dzień matki. ale i tak nie liczę na to ze coś dostanę, hmm nawet za bardzo na życzenia się nie zapowiada. Ewelcia ja też myślałam nad tym aby złożyć życzenia teściowej, ale dzwonić nie mam zamiaru a jak napiszę smsa to pomyśli nie wiadomo co :eek: więc chyba zrezygnuję z tego pomysłu. Mamusi kupiłam dwa bilety do kina (bilety zaproszenie na obojętnie jaką datę i film) ostatnio mało gdzie wychodzą przez wnuczkę :-D więc trzeba ich jakoś do tego zmusić. Kiedyś co chwile kino itd. Nie miałam za bardzo innego pomysłu na prezent, jakieś figurki tylko zagracają dom moim zdaniem.
 
Kochane Ewelinki-wszystkiego NAJ z okazji imienin:tak:

ja dzis zalatana ze szok,pieke ciasto,jedziemy na popoludnie z mala do moich rodzicow.Od meza raczej nic nie dostane-trudno sie mowi,jakos nie cierpie:tak:

Kitki-to mam teraz wybor miedzy 2 preparatami-BIO CLA z zielona herbata albo Linea.Bo Alli i ocet jablkowy odrzucilam.
 
ja mam wcale nie lepszych,od kad urodzilam szymka jeszcze z nimi nie gadalam.Jak m dzwoni to jeszcze nigdy nie powiedziala tesciowa ze chce ze mna gadac,a ja nie dzwonie bo po co:confused:czasami sie m zapyta czy zdrowa jestem? i tyle.

A cycki to daj m do masowania,albo smaruj smietana i pocieraj skorka od chleba:))

U mnie z teściową raz rozmawiałam jak byli zobaczyć wnuka, jak dzwoni to zapyta sie tak samo czy jestem zdrowa i tyle. Tez nie chce ze mną rozmawiać ale ja sie z tego akurat ciesze:-D

Ewelcia a co to za sposób smarowania śmietaną:confused2::-D??hihihi
Skuteczne to to?? hahaha:-D
Tak w ogóle to nie jadam teraz wcale nabiału (ten test na wszelki wypadek na mini krosteczki Oliwiera)ale śmietane na cyckach moge ponosic:szok::-D
A co do diety to mam nadzieje ze podczas tego niejedzenia nabiału itp to spadnie mi troche:wściekła/y: ciezko mi bez jogurtów i mleka i kurczaka:eek::szok:
co do dnia matki to maż mi rano przysłał sms z życzeniami:-) w imieniu Oliwiera:-) no i na tym sie skonczy bo ja u rodziców a on w naszym domu (150 km od siebie ), zobaczymy sie dopiero w sobote;-)Nadal mam uraze za ten jego wyjazd firmowy ze sie nie odzywał więc specjalnie się nie odzywam, znaczy sie odzywam ale nie siedze z nim na telefonie. Chce aby zatęsknił za mną i Oliwierem;-) aby poczuł sie samotny:-p a ten płacze mi w słuchawke ze sam w wielki domu siedzi:-D no i niech se płacze dalej:-D:-)!!!!!

Kochane z okazji Dnia Matki wszystkiego NAJ NAJ NAJ!! Zdrowiótkich dzieciaczków i wspanałych partnęrów/mężów:-)

Swoją drogą życznia imienionowe dla Ewelinek;-)
 
reklama
Madzik z ta smietana to zart:-D:-D:-D
Jak bylam w wieku dojrzewania to przylazil do nas taki glupi sasiad i mowil zebym cycki smietana smarowala a potem pocierala skorka od chleba to beda szybciej rosly i beda jedrniejsze a nie wiszace:-D:-D;-);-)
Gadal tez ze kurzym łajnem moge smarowac:-D.

Wrocilismy z dworku a i tak maly spedzil wiecej czasu w kuchni przy otwartch drzwiach bo wieje i deszcz pada:baffled::wściekła/y:
 
Do góry