reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

katesh no to prezenty naprawdę oryginalne.
Eh biedactwo to moja Patusia, od 20:40 non stop śpi :szok: zresztą od wczoraj od 23 to prawie non stop śpi tak ją tam wymęczyli. Szczerze to po swoich Chrzcinach a trwały do 24 i była dosyć głośno muzyka itd, mniej spała niż dzisiaj. Ale plus że mam trochę czasu na forum dzisiaj :-D
 
reklama
Dziewczyny ja do swoich tesciow mowie mamo i tato od slubu.Do wlasnych rodzicow z kolei mowie mamus albo mamusia a do taty tatus-i tak jest od zawsze mimo ze jestem baba 28 lat prawie.

Z innej bajki-waham sie miedzy kupnem preparatu Linea, BIO CLA z zielona herbata lub zwykly ocet jablkowy np.cidrex lub aplefit.Oczywiscie mam na mysli odchudzanie.Preparaty z samym chromem odpadaja.BIO CLA stosowalam kiedys ale kiepsko dzialal-no chyba ze ten z zielona herbata jest lepszy.Alli jednak mi nie odpowiada z opisu przynajmniej.Chce zrzucic z 5-7 kg dla wlasnej psychiki i zmieszczenia sie w swoje fajne kiecki letnie sprzed ciazy.Ideologie chudniecia kazdy ma swoja-ja robie to dla siebie bo mezowi sie podobam co potwierdza czynami wiec tu ie narzekam.;-)

PS.Tylko jak zmniejszyc cycki i sprawic by nie zwisaly... Oto jest pytanie;)
 
Poczytalm ale nie wiem co napisac juz dzis nie mysle:baffled:Karmilam Szymka godzine a on zjadl 30ml:shocked2::szok:teraz go m karmi...............
Tacy tesciowie to skarb:-Dja mam wcale nie lepszych,od kad urodzilam szymka jeszcze z nimi nie gadalam.Jak m dzwoni to jeszcze nigdy nie powiedziala tesciowa ze chce ze mna gadac,a ja nie dzwonie bo po co:confused:czasami sie m zapyta czy zdrowa jestem? i tyle.
Sara ja czytalam urywek ulotki z Alli pisalo co zeby nosic czarne ubrania i zmieniac czesto bielizn:-D
A cycki to daj m do masowania,albo smaruj smietana i pocieraj skorka od chleba:))
 
no tak do północy na necie a teraz wszystkie śpią ;-):-D:-D:-D

ja miałam wspaniałą teściową, zawsze mogłam na nią liczyć, niestety zmarła 3 tyg przed narodzinami Wojtusia :-(
 
irmaa, ja już od 7 nie śpię :-) chociaż dziecko moje sie właśnie pospało. Ale będzie dzis upał w nas - 30 stopni :szok: Trzeba chronić dziecinki przed słoneczkiem.
 
na ja młodego wezmę dziś na spacer chyba w samym body , najwyżej przykryję pieluszką jak zaśnie.

a smarujesz czymś ochronnym Adę?
 
własnie własnie, najpierw szaleja po nocy na necie a teraz spią i nie ma sie do kogo odezwac:-D
ja od jakiegos czasu marze aby moja Nadia spała tak od 23 do 6-7 rano:-) Zazdroszcze tym których maluszki tak ładnie spią. Ja karmie Nadie o 20 i kłade spac. O 23-24 jak ja sie kłade to znów ja karmie bo juz sie kreci i budzi. Mała je teraz po 130ml wczoraj wieczorem dałam jej po 23 150ml i miałam nadzieje ze pospi dłuzej bo zawsze budzi sie ok 5 nad ranem a tu d*pa:no: Wstała o 4.30 czyli jak zwykle mniej wiecej. Nakarmiłam i dalej w kimę. To znów pawłowi na amory sie zebrało:-D przyjemnie było ale efekt taki ze od tego czasu nie spie:szok: siadłam troche do kompa a P. bawił sie z Nadia bo wstała po 7 z kupa w gaciach:-D. nie mineło 15 minut i oboje spia w najlepsze:tak: a ja tu biedna sama siedze:baffled:
Sara- ja tez zastanawiam sie nad tabletkami ale tymi BIO CLA z zielona herbata, Aplefit kiedys stosowałam i nic nie pomagał, brzuch mnie tylko raptownie bolał i latałam do kibelka, wiec teraz podziekuje za takie cos. Nie zamierzam na spacerze biegac w poszukiwaniu kibelka:-D bo z niunia to co:baffled:

co do teściów to ja nie jestem zobowiazana mowic mamo, tato bo nie mamy slubu. Niedługo stuknie nam 10 lat i strasznie nas naciskaja na slub:wściekła/y: a mi papierek nie jest do niczego potrzebny. przynajmniej wiem ze P. jest ze mna bo chce a nie bo trzyma go jakis papier;-) a poza tym to do tescia nigdy nie powiem tato! Niecierpie tego przemądrzalca:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Mieszkamy na jednym osiedlu ale widujemy sie srednio co 2-3 tyg i zawsze wtedy nóz mi sie w kieszeni otwiera na sama mysl ze musze go widziec. Do małej sie nie zbliza wcale:no: tak jakby jej nie było:szok: Do mnie przestał rzucac głupimi, niby smiesznymi, tekstami bo raz tak mu powiedziałam ze mu w piety poszło i mam spokój. Schodził mi z drogi prze miesiac:-D
 
reklama
Eve
Imieniny - dzień radosny, pełen kwiatów, zapach wiosny. Wszyscy złożyć chcą życzenia: zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Ci słońce zawsze świeci i niech czas radośnie leci. Niech odejdą smutki, złości i powróci czas radości. Te życzenia, choć z daleka płyną jak wpatrzona rzeka i choć skromnie ułożone, są dla Ciebie przeznaczone
 
Do góry