reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witam!! Mam pytanie kiedy idzie się na preświetlenie tych bioderek?? Jutro nas czeka pierwsze szczepienie po szpitalu.
 
reklama
Ja tak na szybko bo pogoda piekna i zmykam na spacer:

Kruszynka-gratuluje!
Kitki-tez mialam duze opry przed Nutramigenem,Julita pije to dopiero od kilku dni-ciagnie po 150ml co 2-3 h mimo ze jest to okropne w smaku(Bebiko sama jej podpijalam jak nie dopila a tego w zyciu nie rusze takie okropne).Ale juz widze ze g...pomaga-kupy nadal zielone.Jest to dokladnie 1 zielona kupa dziennie-czasem gestsza czasem rzadsza (ale wodnista to raczej nie-albo konsystencja smietany albo hmm takiej papki),a jak zdarzy sie druga kupa tego samgeo dnia(b.rzadko) to zawsze jest zolta.No i teraz bierze wciaz Lacidofil na flore bakteryjna jelit i Nystatyne na grzybki ktore wyszly w posiewach kalu-jak na razie kupy ciagle zielone...I tez robie pod siebie przed wizyta piatkowa u neurologa z tymi trzesieniami raczek Julity...
Wiolcia-ja bylam na USG bioderek z corka w 5 tyg
Kaczuszka-pierwszy okres mialam po 5 tyg od cc -byl skąpy a teraz od tamtej pory czekam i nic a jest juz 12 tyg po cc:baffled:tak wiec spoznia mi sie juz 3 tydz.Albo mam cos z hormonami albo po prostu przez to ze jeszcze dostawiam mala do piersi (od wczoraj maz mnie zmobilizowal i znow dostawiam 2 razy dziennie a nie raz) cos sie knoci.
 
kaczuszka ja po pierwszym porodzie tez brałam cerazette, ale okresu nie dostałam, a teraz biore azalie

wiolciaa bioderka po skonczeniu 6 tygodni, ale trzeba sie zarejestrowac juz po urodzeniu bo sa długie terminy
 
pierwszy okres mialam po 5 tyg od cc -byl skąpy a teraz od tamtej pory czekam i nic a jest juz 12 tyg po cc:baffled:tak wiec spoznia mi sie juz 3 tydz.Albo mam cos z hormonami albo po prostu przez to ze jeszcze dostawiam mala do piersi (od wczoraj maz mnie zmobilizowal i znow dostawiam 2 razy dziennie a nie raz) cos sie knoci.


A ja jeszcze nie dostalam..(nie karmie od trzech dni) kiedy moge sie go spodziewac?:confused: choc wcale mi sie do niego niespiszy.. przed ciaza mialam b.bolesne miesiaczki az sie boje co bedzie po takiej dlugiej przerwie..:sorry2:
 
Ja tylko na chwile.
Maz poszedl z malym na spacer a ja mu obiad szykuje.
Kaczuszka strasznie sie ciesze z Twoich wdoch kreseczek.
Podczytywalam was troszke dzis ale m jest w domu i milo nam sie spedza czas i pisac mi sie nie chcialo.

Moj okres trwa..............jutro bedzie 3tyg:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
I juz nie wiem czy zawsze po porodzie sa takie dlugie okresy czy ze mna cosik nie tak:confused:.
pierwszy okres trwal chyba 8dni jak dobrze pamietam.
 
reklama
Do góry