reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
cierpliwości.... w końcu do konca swiata w ciąży nie bedziemy:)

hehe no święta prawda hehehe obyśmy nie byly rety bo to strasznie dlugooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :-D:-D:-D

tez to golądalam jakiś czas temu, wiem, ze nie pomaga ale siebie nie będziesz oglądać połozna jedynie będzie widziała co się tam czyni...
przezyjemy, wytrzymamy to. Ja biorę zzo. Bez tego ani rusz ;)
 
Ostatnia edycja:
A teraz pytanie z innej beczki:-) jak tam wasi mężowie/ partnerzy??? Czy też pzrybyło im kilogramów w ciąży?:-D Mój mąż przytył jakieś 6kg:-D Postanowił że będzie na diecie mamy karmiącej razem ze mną żeby zrzucić co nieco:-D:-D:-D ciekawe jak długo wytrzyma:-D:-D:-D
 
mój mąż nie pokazuje mi wagi od kilku miesięcy... co ciekawe... :-D wydaje mi się, że przytył w połowie mojej ciąży ale teraz pracuje za trzech i wszystko zrzucił. jesli wrócił do stałej wagi (72 kg) to znaczy, że jest lżejszey ode mnie...:):tak:
ale najlepsza jest moja mama, która bardzo sie wczuła. przytyła, i ma w zasadzie wszystkie te objawy, które mam ja. kiedy mnie boli brzuch - ją też, kiedy sikam co 5 minut ona też. jak zaczeły się moje problemy z biodrami to ona tez je miała... to jest dopiero motyw:-D
 
b dobrze Cie rozumiem, ale musisz się dowiedzieć tego, czy dają i ile kosztuje a moze jest dostępne za free... Nie martw się wszystko będzie dobrze
 
Nika już się dowiadywałam... biorę pod uwagę tylko dwa szpitale, z czego w jednym ZZO jest bezpłatnie ,a w drugim wcale go nie dają...tylko nie wiadomo czy nie zamkną porodówki z powodu przepełnienia, jak ostatnio często się to zdarza:baffled::szok: bo jeśli tylko będzie można to idę tam gdzie znieczulają!!!
 
reklama
Odnośnie odchudzania, to ja będę miała co zrucać po porodzie. Mam już 20kg na plusie:szok::szok::szok: Dolina jak nic!!! Wszystko przez ten niepohamowany apetyt na słodkie!!! czuję się jak hipopotam:crazy:
 
Do góry