reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Ja weszłam teraz na forum kwiecień 2009 i zobaczyłam że sofik urodziła ;-) i są już dwa kwietniowe maluszki, a my tu nadal w dwu paczkach :-p.
 
reklama
Witajcie!

NIe jesteście same ;-) ale ja też byłam w stresie, rano na ktg niby ok ale do teraz się dzidzia nie ruszała i miałam jechać na szpital. Całe szczęście trochę zaczęło się w końcu ruszać. Ufff. My już z męzem się stresujemy, rozpieszczmy je na maksa. Mąż śpiewa, mówi, całuje brzuch żeby tylko maleństwo się odezwało a ono dupką się wypięło i miało to wszystko gdzieś. Im bliżej końca tym większy stres mnie dopada :-(

Jak to jest dziewczyny z tymi schodami? Na pewno działają?Chciałabym żeby się maleństwo urodziło w sobotę i trochę się cykam jutro biegać po schodach bo jak to serio działa? Szyjkę mam przygotowaną do porodu, tylko skurczy brak.
 
Midnight mam nadzieję że urodzisz 21 marca :-) mi to się raczej nie uda, bo szyjka jeszcze nie gotowa :crazy: oj a chciałabym mieć wiosenną córeczkę :-D:-). Tobie tego życzę :-)
 
Agusia1987 - ja Tobie życzę tego samego! A że nie masz jeszcze szyjki przygotowanej to jeszcze nic nie znaczy, jak dostaniesz skurczy to migiem możesz urodzić :-) Fajnie by było :)
 
hej dziewczyny ja jeszcze jestem:tak:
byłam u ginki, wszystko przygotowane do porodu a on nie nadchodzi...ale i tak sie ciesze bo rozwarcie mi sie powiekszylo(przedtem byl "palec na wcisk" a teraz "luzny paluch"-a moja gina ma grube te palce:-p), w ogole to jak badala zrobila mi delikatny masaz, nic nie czułam wlasciwie i w pewnym momencie mowi "Oo, czuje głowke". Normalnie szok:szok: No i dała mi gora 4, 5dni bo szyjka juz w ogole nie trzyma, luzna wiotka, rozlatana, a na sobote skierowanie do szpitala na ktg tak na zaś. No zobaczymy co to bedzie:happy:
W temacie tycia ja jestem przewrazliwiona- ja mialam 18kg na + ale ostatnie 2tyg mi spadla waga 1gk wiec jest 17:-pa wczesniej dlugo walczyłam o swoja figure i mowiac nieskromnie byłam z niej BARDZO zadowolona a teraz taki hipopotam:baffled: a moj M cudowny przytył juz 12 i WCALE nie chudnie-ostatnio sie zaczał pakowac bo on mowi ze "zrzucac masy nie bedzie tylko ja w miesnie zamieni". Aha:happy:
Uff to sie rozpisalam
A ja ciekawa jestem jak tam Tanu, ją tez cos brało przeciez...
 
Gosia 4,5 dni to jeszcze nie tak dużo ;-) niedługo zobaczysz swoje maleństwo.
A ja doszłam do wniosku że jak kiedyś udzielałam się na prawie wszystkich tematach po trochu to teraz piszę tylko na tym głównym, po terminie jeszcze nie jestem więc temat "ciąża przenoszona" odpada, a na temat o pielęgnacji niemowląt raczej nie wchodzę z zazdrości że tak dużo marcóweczek już urodziło a ja nie :-p
 
Ja weszłam teraz na forum kwiecień 2009 i zobaczyłam że sofik urodziła ;-) i są już dwa kwietniowe maluszki, a my tu nadal w dwu paczkach :-p.

Ze Sofik urodzila to ja juz dawno wiedzialam i nawet widzialam jej synka jest cudowny.
Pisalam tutaj o tym ze ona urodzila ale nikt na to uwagi chyba nie zwrocil.
Kiedys Sofik pisala razem z nami ale potem przeniosla sie na kwietniowki,bo jednak okazalo sie ze ma termin na kwiecien,a tu niespodzianka ona w koncu w marcu urodzila:-)
 
Edis w takim razie powodzenia jutro. faktycznie coraz mniej nas, a wiosenny termin ładnyna poród... oby tylko większość tak nie pomyslała bo tłok na porodowkach może być, że szok:szok:
 
A to ci niespodzianka - Sofik już urodziła, a własnie pisała do mnie na gg z gratulacjami i nic się skubana nie przyznała :-)

Co do wagi to specjalnie nie mam co zżucać. Ważę tylko 2 kg więcej niż przed ciążą, brzucha brak :-)
 
reklama
Hej kobitki,ja dzis mialam leniwy dzionek.Pieknie na dworku 19 stopni wiec korzystam:-).
Jutro mam sie zglosic do szpitala na oddzial na godzine 11ta,ciekawe co mi anestezjolog powie.
Dobranoc.
 
Do góry