reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Termin z tego co widzę też mamy ten sam :-D więc możemy odliczać jeszcze te 7 dni ;-) chyba że urodzimy szybciej, lub troszkę później :-p.
 
Mi ginka przepowiada że raczej po terminie urodzę. Wszystko jeszcze pozamykane. Skurczy brak, biodra nie bolą. Pana Czopa nie widziałam... Agusia a ty na SN czekasz tak jak ja?
 
a tak w ogóle to naprawde dzisiaj jakiś pomur...normalnie to trzeba kilkanascie minut poswięcic na dogoienie wątku i zanim człowik doczyta do końca to już mu się pisać odechciewa. a dzisaj... cisza....;-) ciekawe czy wszystkie takie zmęczone, czy faktycznie porodówka...:confused: no ale czemu sie dziwić. mamy 18 marca... czas sie rozwiazywąć:-p
 
Karolka tak też na SN ;-), ja dzisiaj byłam u ginekologa i wszystko też mam pozamykane, czasami mam nieregularne skurczę, albo taki ciągły ból brzucha, czopa też nie widziałam :crazy:.
 
reklama
Ja na sekundkę, lecę teraz pod prysznic doprowadzić się do ładu. Jutro rano wybywam na oddział (mam już skierowanie) więc przez kilka dni mnie nie będzie. Jak coś już będę wiedzieć co lekarka zadecyduje to dam Wam przez którąś znać. Buźki dla tych co jeszcze zostają przez jakiś czas na BB. Trzymajcie za mnie i resztę "szpitalnych" kciuki.
 
Do góry