reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
No mam nadzieję że te 6 tyg i będzie ok choć po Nikusiu trwało to trochę dłużej .Zobaczymy jak się wszystko potoczy . Mam jeszcze pytanko takie troszkę już poporodowe czy wiecie ile po porodzie można założyć sobie spirale na tabletki się już nie piszę a prezerwatywy mi nie pasują
 
uuu no to ja nie odpowiem, nie wiem szczerze mówiąc. ale teraz są jeszczepodobno zstrzyki hormonalne działajace 3 miesiące. ale nie wiem, jak jest wtedy z karmieniem. wiem, że potem moga być problemy z zajściem w ponowną ciążę.
 
Szczerze mówiąc to o zastrzykach nie myślałam bo mam dość podawania insulinki igieł a jak nie będą mi pasować to niestety przez te 3 msc działa taki zastrzyk.No i masz racje co z karmieniem , a jak na razie to nie planuję już dzieci ( świadomie) ale jak się przydaży to oczywiście będzie nas więcej.
 
ja na tabletki tez już się chyba nie zdecyduje... nie wie, czy były xle dobrane czy co, ale brałam je kilka lat - a po nich tek spadło mi libido, że szkoda gadać. dopuszczałam męża do siebie raz na kilka miesięcy!:szok: dziwie sie, że jeszcze ze mną jest a nie poszukał sobie jakiejs chetniejszej babeczki:-p

potem musiałam przypomnieć sobie, że seks jest fajny... a to tez troche trwało...:happy: teraz chyba już się nie zdecyduję...
 
ja już po obiedzie...obiadłam sie jak głupia. ciekawe jak to zniesie mój ścisniety żołądek...:baffled: nocka może nie być ciekawa szczególnie, że strasznie dużo smazonego było... a tam. nie żałuję, po porodzie i tak będę musiała troche przystopować nie?:dry:

a w ogóle to mam ochote na leniwe... może jutro?
 
a ja mam ochotę na strogonowa... ale nie umiem robić:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: albo na jakies leczo z mięsem tzn jakąś kielbasą czy czymś takim. A największą ochotę mam nie być juz w ciązy- miec porod za sobą bo jakaś poirytowana bo nie mam takich objawów o jakich piszą i nie wiem, ile to potrwa wszystko jeszcze.Chciala bym juz ją przytulić moją coreczkę
 
Dziewczyny, nie wiem, czy pamiętacie jak w czwartek pisałam, że mam skurcze co 10 min od wielu godzin i zastanawiałam się czy jechać do szpitala.
Pojechaliśmy i ...4 godziny później na świecie był już nasz synek :-)
 
reklama
Do góry