reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Tanu dla własnego spokoju i pewności mogłabyś pójść do lekarza/szpitala. Najwyżej odeślą Cię jeszcze na troszkę do domu, a przynajmniej będziesz wiedziała co i jak...
 
Witajcie!

tanu-ja tez bym sie przeszła dla swietego spokoju

poogladałam własnie maluszki na zamknietym...ale slicznosci...

nie mam narazie weny do pisania-ide pogadpic sie na allegro...moze mnie cos najdzie
 
Hej ciekawe co tam u Edis :). Moja się wierci od rana moze się szykuje do wyjścia hehe. Zostało 9 dni do terminu a oznak brak... jutro mam gina ostatnia wizyta zobaczymy co mi powie
 
hej dziewczynki~!!!
Troszke was poczytalam ale srednio pamietam co ktora pisala.
Eve witaj,cale szczescie ze z mala wszystko ok.
Tanu to pewnie juz rodzi:-D
Malineczka,ty sie nie rozdrabniaj juz Kaczuszka rodzila na raty,a wlasnie ciekawe co u niej.
Myfa jednak cc,bedzie dobrze najwazniejsze zeby dzidzia sie zbytnio nie maczyla przy porodzie

A mnie dzos w nocy znow sie snily glupoty wrrrrr.
Tym razem cyganie porwali mi synka bo nie pozwolilam im skakac po moim lozku,podzucili go w jakims garazu:szok::szok::szok:szok.

Wczoraj u nas bylo swieto Ptryka i m mial wolne,bylismy u znajomych i oni tez maja Szymka tylko ze wieksza wersje:-Dich szymek ma juz 9m,ale jest slodki,mojego Szymka glaskal po glowce,gaworzyl do niego,smial sie a jak moj m wzial dwa Szymki na kolana to ten "wypasiona"wersja lapal naszego malca za reke:-)
 
modroklejka - a ja nie mam dostępu dozamkniętego, dlaczego?


Wróciłam już z ktg, po godzinie lżenia na plecach tak mnie głowa rozbolała, że szok,:szok:

Babka, która podłączała ktg powiedziała, że dzidziuś będzie spory bo tkanki tłuszczowej to nie mam wogóle tylko sama dzidzia...lekarz mówił wczoraj, że waga konkretna 3800 g a do końca tygodnia to jeszcze ciał dojdzie :szok:
 
midnight...nie mam pojecia czemu...

ktos jeszcze chciał miec..nie pamietam-chyba midka

napisze do adminki i za jakis tygdzien powinnyscie miec
 
Tanu, też bym poszła zobaczyć co i jak... no i zawsze możesz spróbować czy skurcze przejdą po kąpieli - te prawdziwe nie przechodzą.
Malineczka, dobrze Ci poradzili - ja tak rodziłam Krzysia gdy był za wysoko - przez to drugi poród (w porównaniu do pierwszego) to była prawdziwa męka... Ja wyszłam z tego wymęczona, a Krzyś jeszcze bardziej.
 
reklama
Tez mi sie wydaje ze moj gon wie co mowi.. Jak kazal tak to tak.. tylko ze ja juz sily nie mam brzusior pekaaaa wszytko mi rozsadza hehe no nic musze dac rade ide sie kimnac chwilke bo pozniej obiad itd..
 
Do góry