reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Troszeczke mnie puscilo ale chodzic dalej nie moge.. Zrobilam znow ee po raz enty i smieje sei ze to moje wyproznienie przed porodem :-p a tak powaznie to bala bym sie rodzic dzisiaj bez mojego ukochanego gina.. Tak bardzo chce zeby byl ze mna on potrafi cudaaa hehe ale wiem ze jakby cos juz sie dzialo napewno wysle do mnie w szpitalu jakiegos dobrego lekarza i krzywdy mi nie zrobia..
Wybralam w koncu wozeczek dla Zuzieńki mezowi tez sie podoba cale szczescie bo bywa ze mamy cholernie odmienne gusta..
 
reklama
Gosia ja marzyłam zawsze o pracy w służbie zdrowia, ale niestety bym się nie nadawała do takiej pracy :baffled:. Prawie mdleję na widok krwi, nie mogę patrzeć na żyły itd. :crazy: jak mamusia robi mi zastrzyk czasami to ja aż głowę odwracam i jej się na marudzę przed tym że szok :-p. Od przyszłego roku chciałabym jeszcze iść na kierunek ochrona środowiska, bo jakoś ostatnio mnie to zainteresowało, ale zobaczymy jak tam dzidziuś mi da popalić :-D
 
A wiesz Ola, ze wlasnie zapamietałam, ze ty mylas na kilka dni przed porodem i tez umylam w zeszly czwartek chyba.....z nadzieja ze i mi szybciutko cos sie ruszy ...a tu nic....wieczorem tylko bylam tak obolala ze sie z łozka ruszyc nie mogłam
sex tez nie pomaga
jak masuje brodawki to pojawiaja sie skurcze ale co z tego jak zaraz znikaja
buuuu
myłam w czwartek a w piątek rano skurcze i porodówka ;-)
Miotlica nie doszukalam sie odpowiedzi na Twoje pytanie a tez mnie to interesuje. Ja mam dosc dlugie same skurcze. Dziewczyny, a u Was jest (albo bylo).
u mnie były dość krótkie, od razu były co 10 minut, takie ok. 10-15 sekundowe, potem co 7 minut też jakieś 15 sekund maksymalnie, a potem to już nie wiem, bo parte były jeden za drugim, bardzo mocne i bolesne, a potem było po wszystkim :sorry2::sorry2:
 
a mnie waśnie oświecili, ze jedna paczka podkładów poporodowych mi nie wystarczy 10 szt. Bosz ciągle coś kupuje i kupuje i ciagle czegoś brakuje ciągle coś nie tak
 
rany a ja nie umiem oddychać nie chodziłam na szkołe rodzenia i jak przeczytałam o Evulek to az mnie zmroziło :(. Wogle mam co raz większą panikę w oczach :( tylko się modlę zeby dac rade i nie skrzywdzić swoim strachem dzidzi :(
Nika ja tez nie chodzilam na szkole rodzenia a polozna mi ciagle mowila ze prawidlowo oddycham i ze wspaniale pre:-D:-D:-D i coz z tego ze wspaniale parlam jak skurcze ustaly:-:)crazy:

Ja tylko ta inernetowa szkole ogladalam
RADZIMY DOBRZE RODZIMY - INTERNETOWA SZKOŁA RODZENIA Strona główna
 
a mnie waśnie oświecili, ze jedna paczka podkładów poporodowych mi nie wystarczy 10 szt. Bosz ciągle coś kupuje i kupuje i ciagle czegoś brakuje ciągle coś nie tak
Pewnie ze ci nie wystarczy,ja wzielam jedna bo ciasno mialam w torbie i maz mi dowiozl bo inaczej by mi zabraklo.

Firehead,ola tylko pozazdroscic takiej szybkiej akcji.
Czytalyscie strone dalej jak to u mnie bylo???
 
Ewelcia ale się nacierpiałaś z tymi skurczami…tyle wysiłku a tu i tak cc… Biedulka! A odnośnie tej szkoły internetowej to ja też oglądałam. Zobaczymy co z tego wykorzystam na porodówce…

Caro głowa do góry!!! Pewnie takie obawy to każda z nas ma, ale jak już przytulisz dziecię do siebie wszystko stanie się jaśniejsze…Za jutro mocno trzymam kciuki!!!

Ola_o Ty to ekspresowa babeczka jesteś!!! Niejedna z nas marzy o takim porodzie

A onośnie zawodu to ja też w służbie zdrowia pracuję (jako pielęgniarka) ale ostatnio zaczęłam myśleć czy nie kształcić się dalej w księgowości czy administracji. Jakoś mnie do tego teraz ciągnie…zobaczymy czy dzidzia pozwoli
 
Nika81 w szpitalu dali mi jedną paczkę podkładów swoje miałam 2 paczki z czego zużyłam 1 paczkę ich i jedną swoją
Edis z porodem cukrzycowym jest tak musisz zabrać swój glukometr i insuline po położeniu na sali porodowej kazali zmierzyć poziom cukru był niski w moim przypadku byłam po 1 kromce chlebka po południu nie dostałam już obiadu więc podali mi kroplówkę z glukozą po godz znowu pomiar cukru,a póżniej jeszcze po kolacji czyli już po porodzie był ok na wieczornej wizycie kazali odstawić insuline i jeszcze kontrolowac cukier ale był już dobry :tak:
 
reklama
Hej kobitki:-)
Wpadlam poczytac co u Was,ja na krew moge patrzec,nieraz nawet musze z racji zawodu kiedys jak przygotowywalam protezke jednemu panu to naruszyl sie zabek obok i bylo krwi coniemiara:baffled:-takze mnie to nie rusza,kiedys sie smialam ze jak widze krew to sie glodna robie:sorry2:haha.
Wczoraj synus dal mi ostro po zebrach i po zoladku,w ogole to mnie klulo tak jakby mi ktos szpilke w szyjke macicy wkladal:szok:.Bolalo jak jasny gwint!
Skurcze mam ale odpuszczaja...nieraz nie moge kroku dac..a jutro mam isc do poloznej ostatni raz..ciekawe jak ja dojde?Mam w planach zadzwonic i powiedziec ze zle sie czuje ,wtedy ona przyjdzie do mnie do domu.W czwartek jade do szpitala pogadac z anestezjologiem i na ostatnie pobranie krwi przed cesarka...jeszcze tylko 10 dni i bedzie po krzyku.
 
Do góry