reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Midnight - dzięki za info, sliczny kocyk:tak: I nie duzy, bo ten moj to jest ogromniasty, na wielkie łózko:-D Moze jutro podjedziemy do Smyka, czemu nie:-) Ja mam teraz straszną fazę na zakupy, juz dawno mi takiej przyjemnosci nie sprawiały:confused: Dzis w markecie musialam sobie kupic koszulke, bo po prostu musialam:-D
 
a ja się dziś zakochałam w jeansach ale z wiadomych powodów nie kupiłam :-( pewnie jak dojdę do siebie to już będą wyprzedane :wściekła/y:

też mam jakąś dziwną chęć na zakupy, dziś poszwendaliśmy się po galerii. Kupiłam krem na rozstępy ale z AA mama i ja zamiast pharmaceris. Nie wiem czemu, wydawało mi się, że o tym pisała mi modroklejka. Ach... ale zakręcona jestem... logo wydawało mi sie podobne tylko kolory inne ale pomyślałam,że może zmienili opakowanie... ateraz dopiero doczytałam ze pharmaceris jest z dr Eris a nie z Oceanic AA Therapy...
 

Załączniki

  • 100kocyki.jpg
    100kocyki.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 14
Ostatnia edycja:
O matko, jaka cisza... Żadna nie miala bezsennej nocki?:-D A może taki wysyp porodów był?:-) Eeeej, nie zostawiajcie mnie samej :no::-D

Ja wlasnie wsuwam sniadanko, ale po nim pewnie dalej pojde spac...Samopoczucie jak na razie bardzo dobre (jak to wspaniale przespac noc!):tak:

Midnight - mi tez sie skonczyly pomysly na obiady... Na dzis to mam jeszcze rosól, ale tak mysle i mysle nad jutrem...
 
Hej ja też już na nogach i po śniadanku noc była ok jak widać nadal tu jestem choć wieczorem miałam bolesne dość skurcze to znów lipa ale cóż ja jeszcze poczekam buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
Melduję się w dwupaczku! Od ran na szczęście dobry humor dopisuje więc jest ok:-)

Dziś dzień odwiedzin:-) szwagierka się zapowiedziała:-)
Miłego dzionka Marcóweczki:-)

Kasiulka nie martw się skurcze się zjawią w końcu te właściwe...Zazdroszczę Ci że w ogóle coś odczuwasz bo ja nic...Może powinnam zacząć Kwietniówki podczytywać bo wydaje mi się że nasz Robaczek bardziej kwietniowy aniżeli marcowy będzie. (w końcu rodzice też z kwietnia:))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam :-)
Jestem padnieta moje drogie panie.. Mala przed snem dala taki popis ze szok brzuch mi pekal kop za kopem przewracala sie jak szalona a jak juz sie uspokoila to dostalam takiego bolu brzucha zreszta boli do tej pory a bol jak na @ nog za cholere nie zlacze moge jedynie miec nadzieje ze cos sie zacznie dziac ale i tak teraz wole czekac do srody bo moj gin ma dyzor i juz sie umowilismy na porod.. ale do srody tak dalekooooooo masakraaa ide robic sniadanko moze jakos dam rade... Milego dnia dziewczynki:-)
 
Do góry