reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

witajcie!!!!

Dzisiaj to mi się pospało,wstałam dopiero o 10tej :tak: z jedną przerwą na siusianie, jak zwykle o 4 rano.

modroklejka - u mnie też te przepowidające takie bardzo łagodne a dziś w nocy zupełnie nic, spałam jak suseł, może to znak, że organizm potrzebuje wypoczunku przed porodem? Wczesniej sie budziłam i nie mogłam spać a teraz to i popołudniu drzemkę sobie ucinam.

Mirosłava1979 - moje gratulacje, lepiej sobie przełóż na wcześniej tego fryzjera, chyba ruch Ci pomógł :tak:


ojej, ale wysyp na nowinach... to chyba efekt tej pełni... a na mnie nie zadziałała ;(


marza mi się zakupy ciuszkowe - dla mnie, nawet po nocach mi się śnią...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny nie wiem czy poruszałyście temat nacinania krocza co o tym myślicie będziecie walczyły o nie nacinanie bo ja chyba wolę żeby mnie nacieli , przy pierwszym miałam nacięte krocze i bardzo ładnie się wszystko zagoiło .
 
midnight, niestety nie da się przłożyć, ale co tam, mam nadzieję, ze nie urodzę na fotelu fryzjerskim, hehehe, Ja coś czuję, ze ten piątek 13, bedzie dla wielu z nas szczęsliwy.....:tak::-)
 
Piątek trzynastego chcę przełamać złą chwałę i wygoni z brzuszków rozkoszne Maluszki:-)

Mordoklejka przez całą ciążę planowałam w Św. Rodzinie, ale ostatnio ciągle trafiam na osoby które mają pozytywne opinie o Raszei, więc chyba ostatecznie Raszei wylądujemy. Ale jak tak słucham ostatnio o tym że ciągle porodówki zamykane z powodu przepełnienia to już sama nie wiem gdzie znajdzie się dla nas miejsce.

Za Św. Rodziną przemawia na plus ew. ZZO, za to poród rodzinny kosztuje 300zl i tatuś nie ma dostępu do Maluszka przez cały pobyt...
W Raszei z kolei ZZO nie ma, poród kosztuje 50zl, tatuś ma wolny dostęp na sale.

Sama nie wiem. A Ty Mordoklejka gdzie zamierzasz rodzić?
 
w piątek 13tego mój tata zginął w wypadku.... nie wiem co o tym dniu myśleć, zawsze się go bałam...


ale u mnie to i tak chyba za wcześnie bo czop co drugi dzień małymi partiami odchodzi... teraz jest bardziej brązowy jak mleko z kakao :confused:
 
karolka-nie wiem skad masz iformacje o tym ze tata nie moze odwiedzac w sw rodzinie-nie dalej jak 3 tyg temu odwiedzałam kolezanke która urodziła własnie w sw rodzinie i nie dosc ze byłam ja z mezem to jej maz tez był obecy-łacznie na sali było chyba z 5 osób-fakt ze ona lezała na sali 2 osobowej, i skad te ceny...chyba ze to zalezy czy sie ma od nich lekarza czy nie...ja juz sama nie wiem
bo jakos w grudniu moja kolezanka rodziła w raszei i zzo miała-i to bezpłatnie....

ja miałam rodzic na lutyckiej, ale ostatecznie bede rodzic we wrzesni-bo niedlaeko mieszkamy-i jak sie przeprowadzilismy to ten szpital wybralismy

a co do przepełnienia to fakt-łatwo w poznaiu nie jest...w styczniu jakos nawet polna sie zamknieła na 3 dni chyba i nie przyjmowali nic poza planowanymi porodami
 
Ja dziś nie spałam prawie całą noc. Od 20 tej do 4 rano miałam skurcze co 10-15 minut, trwały od 1 min do 2min i były bardzo bolesne. Potem mi przeszły i spałam do 9. Potem zaczął mi odchodzić czop, najpierw bezbarwny, teraz jasno brązowy. I mam skurcze lekkie i bardzo nieregularne.
Nie wiem już co o tym myśleć. Przy pierwszym porodzie miałam całkiem inaczej.
 
Witam
Ja jestem własnie po śniadanku. Pospałam dziś do 10:zawstydzona/y:

Dziewczyny ja ostatnio się dowiedziałam, że dzieci urodzone 13-stego w piątek mają szczęście w życiu!!!
Dzisiaj na obiad postanowiłam, że zrobie rybkę i frytki i sałatkę.

Midnight ja czytałam, że jak czop zabarwiony krwią, to poród niebawem:tak:
Ivon może Ty będziesz następna???

Dobra idę poczytać co tam na nowinach.;-)
 
Hej dziewczynki :-)
staram sie Was śledzić na bieżąco i zaglądam tu raz dziennie nadrabiam zaległości i jak kończe to akurat Olek sie budzi i nici z odpisywania. Teraz odziwo mi sie udało go uspokoic i spi.
wracam do czytania. :-)
 
reklama
Do góry