reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Ja jak na razie skurczę przepowiadające mam tylko w weekendy :-D dwa tygodnie temu w sobotę, jak i w tą już myślałam że zaraz zacznę rodzić :-p a w tygodniu to nie mam żadnych objawów, pewnie dotrzymam do terminu no chyba że w tą sobotę mnie coś dopadnie ;-):-p
 
reklama
nika-z tym brzuszkiem opadającym to bardzo roznie...mnie opadł tam mocno pierwszy raz juz 3 tyg temu , w tym tyg tez sie opuscił...

ja od 2 tyg czekam na jakiekoliwek obajawy i poza 3-4 skurczami 2 nocki pod rzad tak naprawde nic sie nie dzieje...troche mnie pobolewa brzuch, ale ani czopu, ani regularnych skurczy nie mam...nawet te bóle które sa sa jakies takie delikatne
 
Modroklejka moje maleństwo też jeszcze wczoraj miała takie delikatne bóle, i skurcze nieregularne że myślała że jej przejdą jak się położy ;-) a teraz już tuli swoje maleństwo :-) przez 3 dni dużo może się wydarzyć :tak:
 
a dzisiaj to już jeden dzień po terminie jestem, ale wiecie co, czop mi cały czas odchodzi, już trzy razy go dzisiaj żegnałam:-D Mam nadzieję, że nie zacznę rodzić u fryzjera, bo umówiłam się na 13:-D Najwyżej pojadę z robionym balejażykiemm na głowie, a fryzjerke wezme za sobą i w szpitalu fryzurkę mi dokończy:-D

Nika, ja też już bym chciała urodzić, ale jak już tak długo wytrzymałysmy, to te ostatnie dni w końcu też jakoś zlecą, no w końcu mamy juz bardzo blisko mety:tak:
 
reklama
Witam was moje piękne panie nic się w nocy nie wydażyło a noc była straszna wcale nie spałam a teraz oczka mi się zamykają .Może piątek 13-go będzie jednak szczęśliwy co m tym myślicie.Ja już się nie nastawiam na żaden dzień .:crazy:
 
Do góry