reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Ewelcia synek dobrze zbudowany bedzie jak taki apetyt ma :-) a jakie branie..:tak: no no od kandydatek to odpedzic sie nie bedzie mogl :-p

Miroslava z tego co piszesz to ty i tak ciagle w ruchu wiec nie wiem czy schody ci pomoga:-D No ale moze warto sprobowac:-p
 
reklama
Wiecie co zrobiłam wczoraj liste rzeczy które trzeba zrobić jeszcze przed porodem połowe zrobiłam wczoraj i pare rzeczy mi jeszcze zostało zostawiłam je dla męża może zrealizuję liste do końca to się mały ruszy łapię się już jakichkolwiek sposobów.:-)
 
Ewelcia, a czemu jesz zimne ziemniaczki? Lubisz takie, czy to przez to wystyły, że musiałaś małego karmić.?
Caro wlasnie nie lubie zimnych ale juz jestem zawsze taka glodna ze nie chce mi sie ich nawet odgrzewac.Zimne bo Szymus glodny,a dzidzia jest pierwsz niz jakis zimniory!!!!hehehe

Ewelcia synek dobrze zbudowany bedzie jak taki apetyt ma :-) a jakie branie..:tak: no no od kandydatek to odpedzic sie nie bedzie mogl :-p

Miroslava z tego co piszesz to ty i tak ciagle w ruchu wiec nie wiem czy schody ci pomoga:-D No ale moze warto sprobowac:-p

No ja mysle ze jakas mega ladna synowa do domu przyprowadzi:-)
Zgadzam sie z toba co do kwestii Miroslawy
 
No i ugotowałąm sobie krupnik hehehe jakis krupnikowy dzień i kurczaka z ryzem w sosie meksykańskim. Więc z bani mam pewnie i jutrzejszy obiad :). a teraz sobie siedze i czekam na moje kochanie :). Mama sie wychylila dzis ze moze w CMD bym poszła rodzić (centrum med. Damiana) chyba nie ma pojęcia ile tam kosztuje cc. Straszy mnie tylko a ja sie probuje nastawić i jakos to przezyc bez placenia 11 tyś szok ponad 11 kosztuje wszystko
 
moonik1
Nika - mi też się wszelkie ryby rozwalają i panierka się odkleja od nich, tak więc po kilku nieudanych probach zaprzestalam robienia
a juz myślałam, ze to ja takie beztalencie jestem... kulinarne. Widocznie to wina ryb. Moze zamrazają i rozmarazają je po kilka razy i więcej w nich wody niz ryby i dlatego. W kazdym razie zrazilam się do robienia ich
Nichol dzięki za sposob na rybę :)
 
Ostatnia edycja:
No to wracam hehe:-p:-p:-p
Nichol ja dzisiaj mialam to samo.. tzn chodzi mi o jakas wydzielina i mam do tej pory. Bylam dzisiaj w szpitalu u mojego gina jak worcilam zrobilam sii i wlasnie zobaczylam to cos.. zadzwonilam do niego ze jednak chyba wracam do szpitala ale kazal sie uspokoic powiedzial ze szyjka dojrzewa a pozatym to moze byc po badaniu bo troche cos naruszyl.. Wiec jestem bardziej spokojna i ty tez sie nic nie martw..

Co do terminu to wedlug @ mam na 23go marca ale ze wzgledu na operacje i ostatnie ekscesy jakie mialam lekarze stwierdzili ze urodze wczensiej a mala sie bardzo pchala na swiat ale widac teraz jej sie odmienilo i chce sobie jeszcze posiedziec.. A ja juz naprawde nie mam sily i wolalabym urodzic no nic poslucham mojego gina i wytrzymamy moze jeszcze ten tydzien..
Uciekalm legnac do lozeczka bo brzuszek boli..
Pozdrawiam Buzkaaaa
 
z rybnych ciekawostek kulinarnych ... mnie osobiście zawsze odstręczał zapach smażonej rybki , uwielbiam je jeść, ale przez długi czas mieszkaliśmy w kawalerce i każda zachciewajka kończyła się długim wietrzeniem mieszkania i nie tylko ...bo zapach potrafił się nawet przedostać do szaf z ubraniami :no: ale znalazłam sposób...wystarczy skropić rybę cytryną przed smażeniem i koniec rybnych smażonych smrodków :tak: i rzeczywiście ...mrożone ryby mają tendencję do rozpadania się i z kilograma często się robi 30 dkg :wściekła/y:
idę przyjąć pozycje kolankowo-łokciową i powalczę trochę ze szmatką w Tosiowym królestwie, może sławetny Pan Czop zechce ze mną stanąć "oko w oko", bo coś zaczynam w niego powątpiewać :-)
 
reklama
Ale tu dziś ruch:-) i bardzo krupnikowo w prawie każdym domu:-)
ja zrobiłam naleśniki z twarożkiem i truskawkami:-D Pychotka!!!

dolegliwości żadnych brak...nawet po długich zakupach w ikea... widać jeszcze nie moja kolej...;-)
 
Do góry