reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Dziewczyny zostaje mi się tylko pocieszyć że do Swiąt będziemy miały nasze maluszki przy sobie.
Kurde umyłam okna i zaczął padać deszcz jak pod górkę to już na maksa.
 
reklama
O kurcze to sory za pomyłkę a chcę się pochwalić że pan czop wyszedł inny niż zwykle bo z krwią jestem super dobrej myśli i ide wziąść ciepluchną kąpiel może będzie następny książe:-)
 
Mam małe plamienie po tym masazu szyjki, ale to mnie gin uprzedzał, że tak będzie i zeby się tym nie martwić. Skurczów zero i i nnych dolegliwości też brak. Raczej tej nocki nic się nie wykluje:no:
słyszałyscie o tej 13-latce, która została mamusią? O kurcze, ja to w wieku 13 lat pocałunku sobie nie mogłam wyobrazić i się bałam, ze sie nie bede umiała całowac "z języczkiem", wszystkie moje kolezanki wtedy to przezywały, takie dylematy miałysmy... A tu proszę, 13letnia mama:baffled:
 
moonik trzymam kciuki abyś jak najszybciej pojechała na porodówkę ;-) może jutro, byłabyś chyba pierwszą z marcóweczek która by urodziła w terminie :-)
KasiulkaW oo no to u Ciebie już chyba bardzo blisko spotkania z dzidzią ;-)
 
reklama
Moonik1 a może to właśnie Ty dzisiejszej nocy będziesz się cieszyć maleństwem ? ... nie nazwałabym tego intuicją...ale coś mi podpowiada, że lekarz wiedział co robi, że Twój stan to chwilowa cisza przed burzą :-D
 
Do góry