reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Moje maleństwo, no ona chyba na forum się zarejestrowała tego samego dnia co Ty :-) za chwilkę sobie jej poszukam, kiedy była ostatni raz na forum itd. :tak:
 
Mamusia 27 rano pisala ze od wczoraj (czyli od 26) ma nieregularne skurcze i kibelek czesto odwiedza:-)

moj organizm tez sie caly czas oczyszcza ale skurczy brak:-D wiec chyba jeszcze nie moja pora;-)
 
A ja teraz weszłam na profil mamusi i ostatnio aktywna była 27.02 o 22:05 :szok: być może miała szybki poród skoro tego samego dnia urodziła.
 
Ello ,ja wpadlam sie odchaczyc,ciagle w dwupaku;-).
Malowanie zrobione,juz posprzatane,wiec teraz zajme sie drobnostkami ;-):tak:.ALe mi sie dluzy dziewczynki...ledwo sie tocze.
 
Moje maleństwo niestety jeszcze nie mam :baffled: oj a bym chciała zobaczyć te dzieciaczki marcowe ;-). Ale za to widziałam synka Justyny bo mi mmsa wysłała i chłopczyk cudo ;-)
 
Agusia sprawdz jeszcze raz, ja myślalam, że nie mam jeszcze dostępu, a okazało się, że już mogę sobie zdjątka oglądać.

Dziewczynki, marzec nastał a tu oznak porodu brak.
 
chyba wszystkie czekamy na jakiś odpowiedni moment.. a potem wszystkie na raz heheh to by był ubaw :-D
sądzę że za jakiś czas nie nadążymy z gratulacjami
 
reklama
EVE modroklejka pisała że wystąpił jakiś błąd przy mnie i próbują go rozwiązać, więc chyba jeszcze troszkę poczekam, ale pewnie się doczekam ;-)
 
Do góry