reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Magda wyjdzie wyjdzie :) napewno :) hehe :)

Ja rowniez mam ciezkie chwile ze tak je nazwe bole brzucha dziwne jakies i do tego bol w pachwinach i b często budze się w nocy. Budzi mnie nie tylko konieczność skorzystania z WC ale i bol :( i dziś jak się obudziałam w nocy byłam cała mokra:szok:

czy wy tez tak macie, ze budzicie się spocone - masakraaaaaaaaaa :szok::crazy::crazy: az mokra jestem nie kazdej nocy tak mam ale prawie :zawstydzona/y::-:)-:)-(
 
kasiuLLka kochana, mi to chyba słoń na brzuchu musiałby siąść . To już wypróbowane . ;)
Nika81 to , że wyjdzie to ja wiem, tylko mogłaby już wyjść. ;)
 
Wspolczuje wam tych boli brzuszka i spochnietych rak i nog.
Mi juz opuchlizna zeszla z nog po cc,moge wreszcie zalozyc buty!!!

Maagda wiem ze juz Ci ciezko ale napewno na dniach uizysz swojan dzidzie:-).

Moj m pojechal do kolegi cos tam pomoc przy samochodzie a ja znow sama no nie calkiem bo z synkiem.

Cos dla poprawy humoru:
Irlandczycy ścigają Polaka o imieniu Prawo Jazdy - Wiadomości - WP.PL
 
Ewelcia ty chociaz z synkiem siedzisz :-) bo ja to juz z nudow umieram:tak: nie mam co ze soba zrobic mieszkanko posprzatalam obiad prawie zrobiony w tv nic ciekawego nie ma.. poprostu szalu mozna dostac od tego siedzenia..:-p
 
dziewczyny!

jest juz dostęp do watku zamknietego

nie ma go narazie tylko agusia1987-jest jakis problem, ale mam nadzieje ze dzis go rozwiąża
 
jeszcze jestem w 2-paku
ojej mamusia miała termin tylko 1 dzień przede mną :sorry2:

po wieczornych perypetiach nocka była straszna miałam okropne bóle jak na @ ... :szok:, ale przeszły zobaczymy co dalej...
 
Hej dziewczyny.
Ja dosłownie na sekundkę. Brat ma dziś urodziny i zaraz będę pożerała torta.
"Laski" marzec się zaczął więc rozpakowywać się !!:-D:-D Która tam pierwsza w kolejce na liście była ?? ;-)
 
jakaś leniwa ta niedziela:)
ja leniu****ę...sama z synkiem to mogę odpocząć :) dobrze że maly sam obą już sie zajmuje :)

brzuszek się napina dzisiaj :) i to całkiem boleśnie:) ale ściskam nóżki i czekam :)) do wtorku a potem 3xS :)

a w ogóle to pora aby dzisiaj jedna z nas się rozpakowała :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magdalenka jakiesgos dobrego tortu to i ja bym zjadla-znow narobilas mi ochoty:baffled:.

Emil_e ja tez czekam z niecierpliwoscia na jakas pierwsza marcoweczke.
Masz racje jakas leniwa ta niedziela,chlopa mojego jeszcze nie ma a ja siedze na necie synka przed chwila nakarmilam i spi:-)
 
Do góry