reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
marti wlasnie najwazniejsze ze z dzidziomwszystko ok i o tym wiesz :tak:

no nawet jakbym poszla do doktorka to w zyciu bym sie nie przyznala ze w rurze zjezdzalam haha :-) chyba by mnie zjadł ;-) na szczescie nic mnie nie boli tylko wlasnie wtedy po basenie przez chwile moze i to skurcz jakis byl ale chwilowy mam nadzieje ze dzidzia sie na mnie nie obrazila ;-)

zastanawiam sie jak tam nasza izula mam nadzieje ze u mniej wszystko ok i niedlugo wypuszcza ja do domku:tak:

a ja tez studentka od tego roku i pewnie pierwsze zajecia w pazdzierniku a rozpoczecie pod koniec wrzesnia... a sluchajcie bo mam takie w domu sluchawki lekarski ale dzidzi jeszcze nie slysze tylko takie smieszne bulgotanie :-D i szumi strasznie ale te bombelki sa smieszne :-D
 
marti wlasnie najwazniejsze ze z dzidziomwszystko ok i o tym wiesz :tak:

no nawet jakbym poszla do doktorka to w zyciu bym sie nie przyznala ze w rurze zjezdzalam haha :-) chyba by mnie zjadł ;-) na szczescie nic mnie nie boli tylko wlasnie wtedy po basenie przez chwile moze i to skurcz jakis byl ale chwilowy mam nadzieje ze dzidzia sie na mnie nie obrazila ;-)

zastanawiam sie jak tam nasza izula mam nadzieje ze u mniej wszystko ok i niedlugo wypuszcza ja do domku:tak:

a ja tez studentka od tego roku i pewnie pierwsze zajecia w pazdzierniku a rozpoczecie pod koniec wrzesnia... a sluchajcie bo mam takie w domu sluchawki lekarski ale dzidzi jeszcze nie slysze tylko takie smieszne bulgotanie :-D i szumi strasznie ale te bombelki sa smieszne :-D
Ja też się własnie zastanawiam co z Izą.. kiedy ja wypuszczą:tak: Mam nadzieję, że u niej i malenstwa wszystko oki. Razem testowałyśmy:tak:I mamy termin na ten sam dzień:tak:
O kurka a skąd masz te sluchawki, masz lekarza w rodzinie?;-) Pożycz, posłucham i oddam;-)Hihi:-)
 
Hej dziewuszki :-)
oddam troszke slonca! u nas koło Warszawy Piekna pogoda :-D
ale podobno ostatni dzien.. weekend ma byc zimny..

Przez 3 dni bolala mnie łydka i zastanawiam sie czy moge wziac magnez z wit B6..?

wczoraj bylam w lumpeksie i kupilam 2 bluzeczki, sweterek i spodniczke. Tylko spodniczka to niestety nie ciazowa.. na teraz moze byc. Poki brzuszek nie jest zbyt duzy :-)
 
Hej dziewuszki :-)
oddam troszke slonca! u nas koło Warszawy Piekna pogoda :-D
ale podobno ostatni dzien.. weekend ma byc zimny..

Przez 3 dni bolala mnie łydka i zastanawiam sie czy moge wziac magnez z wit B6..?

wczoraj bylam w lumpeksie i kupilam 2 bluzeczki, sweterek i spodniczke. Tylko spodniczka to niestety nie ciazowa.. na teraz moze byc. Poki brzuszek nie jest zbyt duzy :-)
Wklej zdjęcia:tak: Ja tez lubię po lumpeksach chodzic:tak: Bo mozna naprawde ładne rzeczy niedrogo kupic i to jedyne w swoim rodzaju:tak::-)
U mnie też piękna pogoda, może dlatego, ze my z tego samego województwa:-)
 
agniesiak niew iem skad mam sluchawki moj tata kiedys przyniosl a skad ma to nie wiem :-) ale tak slucham co jakis czas ale serduszka nie slysze jeszcze a siedze tak z 5 minut i sie w slu****e ;-)

czarnuszka 4 misiac sie zaczyna od poczatku 14 tc a nie od 13... no bo przeciez jak sa trymestry to kazdy po 3 miesiace ... no i tygodnie tez skonczone tc. 13tc jak sie konczy to jest koniec 3 miecha zaczyna sie 14 tc i zaczyna sie 4 miesiac... pytalam lekarza np masz tez tutaj http://www.erodzina.com/forum/1-vt1632.html?start=0&sid=7437a587d7816768553a0e520b47a648
 
U mnie też pogoda cudowna ale podobno już po weekendzie taka nie będzie:baffled: A ja dziś miałam nieodpartą pokusę czegoś otrego...moze dlatego ze caly dzień na płatkach i jogurcie byłam no i zjadlam zupkę chińską..oczywiście vifon ostry :-) pychota

Co do lumpeksów ja nie mam daru szperania...po prostu nie umiem szukać jak coś wisi bezładnie na wieszakach czy koszach:baffled: a chciałabym ....bo wiem że czasem są zaj*** rzeczy na szperkach!!
 
reklama
Co do lumpeksów ja nie mam daru szperania...po prostu nie umiem szukać jak coś wisi bezładnie na wieszakach czy koszach:baffled: a chciałabym ....bo wiem że czasem są zaj*** rzeczy na szperkach!!
ja niestety też jestem beznadziejna w szukaniu czegokolwiek w lumpeksach, a słyszałam, że fajne rzeczy można tam znaleźć, nie tylko ciążowe, ale też takie dla maluchów, nawet nie używane, z metkami...
może się przełamię i znów spróbuje wejść do jakiegoś?
 
Do góry