reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Jak nie masz posiewu to dadzą ci antybiotyk,żebyś w razie czego Pawełka nie zaraziła,a co do WR to nie wiem...ale pewnie na miejscu robią bo to przez krew sie robi
 
ale się beznadziejnie dziś czuję...
od południa leżę to na prawym, to na lewym boku...i mam jakieś dziwne akcje z oddychaniem...chyba cycki mi za bardzo uciskają :-D
niestety doszedł i ból pachwin :sorry:
 
kurcze ja to zazdroszcze tym co juz urodziły:tak:,albo którym czopy odchodzą:rofl2:które mają skurcze:eek:,skracajace się szyjki:rofl2:bo u mnie tonormalnie nic:wściekła/y:... a ja bym chciała nawet zaraz urodzić:eek:

nie przejmuj się ,sama nie jesteś :-D ja tez BEZobjawowa :-D:-D:-D
o ile można tak to nazwać :tak:
jedynie czuję, że mała się pcha głową do dołu i te "łaskotki" , ale nic więcej ...
no i czasem ból brzuszka tak jakby na @ , ale nic więcej ...:confused2:
 
MoniSkaBe - ty nie szalej zeby ktos na ten nasz marzec zostal w koncu... A ja powinnam byc przed toba :-p

Wytezam pamiec i nic... nadal nie pameitam na ile wczesniej poprzendio mi czop odszedl... Chyba jakos kilka dni (3-4 mniej wiecej) ale glowy nie dam... :no:
Teraz to normalnei boej sie isc do ubikacji przez te wczesniejsze porody marcowek :-D
A mi sie tak naprawde nie spieszy az tak, ackzolwiek ostatnio mam obsesje ze przenosze... :confused2: tego tez bym zdecydowanie nie chciala...
Mam jednak nadzieje ze urodze tak jak powinnam - miedzy 8 a 14 marca i jzu :tak:

dobranoc :tak:
 
u mnie tez się nie zanosi na wczesniejszy poród...przenoszę jak nic....:sorry:

kurde coś mnie kichańsko wzięło...chyba przeziębienie mnie rozkłada :confused2::confused2::confused2:
 
reklama
Do góry