reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dzisiaj po pracy jadę odebrać wyniki bety, ciekawa jaka wyjdzie, tak sie boje troche. Ale tak sie uspokajam, że to chyba nie mozliwe zeby testy ciążowe pod wieczor wykazywaly dwie grube krechy, a beta nie wychodziła.
 
reklama
kurcze dodałam posta i dupa. wcielo go.

Katrinka to zazdroszcze szefostwa. Ja czekam na zaswiadczenie od gina, dopiero wtedy powiem w pracy.

agniesiak sliczne to usg masz :)
powiedz ktore to serduszko? hehe :-):-)
 
moniskabe to chyba nie jest agniesial fasolka tylko riterki :-)

ja tez mam dosc mdłosci juz brrrr :no: nie zygam a mdli jak cholera... i musze sie wczesniej przed wizyta przesc na izbe przyjec bo luteina mi sie konczy tylko na 3 dni mi zostalo a wizyte mam za tydzien... mama moja to juz sie doczekac nie oze az gino moj prywatny potwierdzi blizniaki :-)
 
ja zjadłam właśnie drugi obiad :szok::-D
czekam bo ma wpaść moja koleżanka ciężarna na wrzesień ma termin.-dowiedziała się ze jestem u rodziców i wpadnie na kawkę.
co ja miałam do Was naskrobać.....
hmmmm....no już mam....:tak:;-)

Nicole-mam niedoczynność i biorę euthyrox to mi sieutrzymuje już od kilku lat.prędzej miałam nadczynnść i zamiast operacji podali mi jod radioaktywny.co dało skutek uboczny niedoczynnosć.co do niskiej masy urodzeniowej dziecka...napiszę Ci tak mój mały jak sieurodził miał 3.970kg.i 56cm.:tak:;-)
bluberry-my w pierwszej ciąży myśleliśmy jakby była dziewczynka nad Amelcią właśnie albo nad Julcią.
Agniesia-no to sobie łykamy to samo :-D-potem mam przejść na ten feminatal DHA-super masz fasolincie.
 
Blueberry 777, moniSkaBe, Katrinka ja również mam pracę przy kompie 8 godzin, narazie jestem jednak na urlopie;-) powiedziałyście już w pracy, zmieniono wam jakoś prace? ciekawa jestem nie wiem jak u was ale u mnie nie ma mozliwości skrócenia tego czasu pracy, jedynie co zostało to chyba robić przerwy przy kompie, chociaż podobno obecne kompy już tak nie promieniują.. mam nadzieje ;-)
Ja powiedziałam już w zeszłym tygodniu :tak:. Pracuję tak jak przedtem (w pierwszej ciąży też tak było, ginka powiedziała że nie ma przeszkód). Planuję pracować do końca roku :-)

Agniesiak, fajnie, że wszystko ok :tak:
 
A mnie dziś cały dzień mdli.
Co do imion to też mi się podoba Tosia i Antoni, oraz Gabriela i Stasiu:) Mojemu M z tych imion podoba się tylko Gabrysia, mammy trochę inne gusta jeśli chodzi o imiona
 
gaba82 - mnie na poczatku bardzo sie podobalo Antoni, ale moj mąż tylko powiedział: Nie, nie rób mu tego! :D poza tym teraz jest prawdziwy wysyp Antosiów i potem co drugie dziecko w kalsie tak bedzie mialo na imie. No i teraz zgadzam sie z Twoim meżem - Gabrysia tez bardzo mi sie podoba! :)

my na razie mamy imie tylko dla dziewczynki.. ale cos czuje, ze to bedzie ona :)

co do lekow, ja zaczełam wczoraj brac Feminatal 800, wczesniej bralam tylko kwas foliowy.

A co do pracy- ja szefowi powiedzialam juz 2 tyg. temu, teraz musze go tylko powiadomic, ze mam prawo pracowac najwyzej 4h przed komputerem :) fajnie by bylo wczesniej wychodzic do domu. A calej grupie zamierzam powiedziec w tym tygodniu :)
 
reklama
Właśnie zauważyłam że jest wiel fajnych imion dla dziewczynek a dla chłopców mniej. Jeszcze mi się podobają: Jagoda, Alicja, Lena, Anstazja, Elzbieta, Felicja:)
 
Do góry