reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
dziewczyny jak wkleic suwaczek? :/[/QUOTE]

monisKaBe
wejz w ustawienia i w zakładce edytuj sygnature wklej adres url i zapisz;-)
 
Blueberry 777, moniSkaBe, Katrinka ja również mam pracę przy kompie 8 godzin, narazie jestem jednak na urlopie;-) powiedziałyście już w pracy, zmieniono wam jakoś prace? ciekawa jestem nie wiem jak u was ale u mnie nie ma mozliwości skrócenia tego czasu pracy, jedynie co zostało to chyba robić przerwy przy kompie, chociaż podobno obecne kompy już tak nie promieniują.. mam nadzieje ;-)
 
kurcze dziewczyny a czy u Was w przychodniach tez sa takie dlugie kolejki do ginekologow?
mysle czy nie isc Państwowo, gdyz nie zarobie cholera na te platne badania.. :(

gosiagro ja wstaje o 6.30 i padam o 20 juz. gora udaje mi sie wytrzymac do 21.30.

dziewczyny jak wkleic suwaczek? :/

U mnie trzeba się zapisać przynajmniej dwa tygodnie wcześniej. Kobiet jest tyle, że nawet jak ma się na umówioną godzinę to przynajmniej pół dnia się zmarnuje czekając na swoją kolej. Ja dziś byłam przed południem nie było tragicznie ale 2 godziny tam spędziłam.
Co do mojej senności to o tyle jestem w konfortowej sytuacji, że mogę spać do 8.00. Do pracy idę na 9.30.
Powoli zaczynam odczuwać zmęczenie. Chodzę spać przed 23 a kiedyś to normą była 1 w nocy.

W dole strony głównej forum BB są porady jak wkleić suwaczki.
 
Blueberry 777, moniSkaBe, Katrinka ja również mam pracę przy kompie 8 godzin, narazie jestem jednak na urlopie;-) powiedziałyście już w pracy, zmieniono wam jakoś prace? ciekawa jestem nie wiem jak u was ale u mnie nie ma mozliwości skrócenia tego czasu pracy, jedynie co zostało to chyba robić przerwy przy kompie, chociaż podobno obecne kompy już tak nie promieniują.. mam nadzieje ;-)
ja dziś powiedziałam mojej szefowej i plan jest taki ze do konca sierpnia jestem w pracy, a od wrzesnia bede wypoczywac w domku. Gorzej jak przez sierpien złapią mnie mdłości, no ale moze jakos przetrwam.
 
Kochane a ja dziś byłam na wizycie u gina:-D Widziałam serduszko, tzn gin widział i mówił, ze ładnie bije, że dzidzia zdrowo się rozwija i że wogóle jest oki:tak:DOstaliśmy zdjęcie z usg, ale wstawię poźniej, jak zeskanuję:tak::-DA od pielęgniarek, które jestrują pacjentki dostaliśmy z M taką torbe z gazetkami, próbkami dla niemowląt itp:tak::-)

agniesiak ja sie wlasnei tego boje :/ bo dwa serduszka juz widzialam i te plamienia co mialam i bol brzucha ale do zniesienia co lekarz mowil ze jest normalne a teraz juz dzisiaj caly dzien mnie nie bolal brzuszek tylko mnie mdli... :zawstydzona/y: i tez sie cholernie boje bo bolalo i bylo ok a tak przestlo bolec a wczoraj bolalo do momentu az zasnelam a od dzisiaj nic.... chyba umre do tego 30 na wizyte... :no:
nie bój się, będzie dobrze:tak::-)

cześć dziewczyny!
chciałam się jeszcze tutaj zaanonsować:-)
Termin mam na 11 marca, czyli nasza zodiakalna rybka jest już w drodze!
Witaj:tak::-D

A kiedy mialas ostatnia miesiaczke? bo ja mialam 26 maja i lekarz dal mi termin 3 marzec
Moja @ była 30 maja i termin mam na 7 marzec:tak:

Agniesiak85 napewno wszystko będzie dobrze :tak: i zobaczysz serduszko :-) Także jutro czekamy na wieści.​
:tak::tak::tak:Taka jestem szczęśliwa:tak::-D:-D

HEJ
WITAM NOWE KOLEŻANKI
dzisiaj byłam u lekarza i wszystko ok
przedstawiam naszą Kruszynkę
ejwvu0.jpg
Bombowe zdjęcie:tak:

mi z bb wychodzi na 7 marca zobaczymy co jutro gin powie póki co mam podany termin na 9 marca
Mi z BB wychodzi na 7 marca i gin potwierdził na 7 marca:tak::-D

hejka
miałam Was zapytać bierzecie jakieś witaminy????
ja mam feminatal metefolin. ten do 12-tyg ciąży potem jest feminatal DHA.
Mi dziś gin przepisał feminatal 800 ten do 12 tyg ciąży:tak:

witam
Zapewne kazda z was odczuwala lekkie bole w podbrzuszu, tylko sie zastanawiam czy ze mna ok bo mnie boli bardzie z lewej strony tzn lewa polowa podbrzusza prawy jajnik to raczej rzadko sporadycznie. Czy wy tez tak mialyscie albo macie?
Kochana mnie tez tak pobolewa, wszystko jest ok:tak:
 
reklama
ooo to berdzo podobnie jak ja bo mialam @ 27 maja a termin mam na 2 marca :-);-)
2 czerwca ale mam cykle 26 dni
To i ja mam podobnie, bo ostatnią @ miałam 24 maja, a termin na 4 marca :)
W ogóle strasznie nas tu dużo się zrobiło, mnie nie byo 3 dni i nadrabiam zaległosci - całe 20 stron :szok:
U mnie zero objawów ciążowych i trochę mnie to martwi. Tylko senna jestem, ale to do przeżycia :)
 
Do góry